Jindřichův Hradec: Nové sídlo městské policie slavnostně otevřeno

13.05.2012 15:21 | Zprávy

V pátek 11. května se v dopoledních hodinách uskutečnilo slavnostní otevření nově zrekonstruovaných prostor jindřichohradecké městské policie a pracoviště krizového řízení, které se nacházejí z druhé strany budovy Kaštánku.

Jindřichův Hradec: Nové sídlo městské policie slavnostně otevřeno
Foto: jh.cz
Popisek: Pohled na Jindřichův Hradec

Městská policie se do těchto prostor přestěhovala po dvaceti letech ze služebny na náměstí Míru. Objekt prošel výraznou rekonstrukcí. Vstup do nové policejní budovy je bezbariérový a vnitřní prostory byly upraveny tak, aby strážníků nabízely kvalitní a potřebné zázemí. Nové pracoviště krizového řízení je navrženo jako multifunkční. Zasedací místnost bude sloužit především jako pracoviště Krizového štábu obce s rozšířenou působností Jindřichův Hradec k řešení mimořádných událostí a krizových situací. Nové zázemí bude sloužit především pracovníkům oddělení krizového řízení, které oblast obrany, bezpečnosti a ochrany musí zabezpečit.

V Husových sadech současně probíhaly za nádherného počasí Farmářské trhy. Další trhy se budou konat v pátek 15. června 2012 od 9:00 do 16:00 hodin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jh.cz

Mgr. Jan Berki, Ph.D. byl položen dotaz

peníze pro obce

Jsem pro, aby o více věcech mohli rozhodovat obce. Podle mě si vedou téměř vždy líp než stát. Ale dáte těm obcím také více peněz, třeba na to aby mohli financovat provoz škol? Protože, když ne, kde na to mají brát, co když nebudou mít kde a se školstvím to půjde ještě více z kopce než do teď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů: