„Jděte už s Babišem do prd*le!“ Pekarová v ČT cupovala šéfa ANO, TOP 09 se tím pak chlubila. Jenže náraz!

09.08.2022 18:15 | Ze sítí

Vůči slovníku Andreje Babiše (ANO) se ve vysílání České televize ohradila šéfka topky Markéta Pekarová Adamová. A s následujícími diskusními příspěvky na sociálním profilu TOP 09, jež vystoupení sdílela, se roztrhl doslova pytel.

„Jděte už s Babišem do prd*le!“ Pekarová v ČT cupovala šéfa ANO, TOP 09 se tím pak chlubila. Jenže náraz!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předsedkyně sněmovny Markéta Pekarová Adamová

„Všechno má své meze a slušnost toho chování by měla být na všech stranách. Jak na těch příznivcích, tak těch odpůrcích. A tady je důležité také říci, jak se chová pak také ten politik. A já v kůži pana Babiše bych určitě nepoužívala takovou, nečastovala bych odpůrce takovými nadávkami, jako že jsou to nacisté a fašisté, neoznačila bych takto voliče svých konkurentů, kterých je víc než dva miliony, čehož se on dopouštěl, a možná i na jiných mítincích, kde to nemáme zdokumentované, používá podobné věci a ve své podstatě jako přilévá oleje do ohně. To je z toho, z těch záznamů, které různě kolují i po internetu, dost patrné. A myslím si, že on ve své podstatě se chová podle toho starého známého přísloví: Kdo seje vítr, sklízí bouři,“ uvedla šéfka TOP 09 a předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová ve vysílání ČT24.

Její slova následně sdílela na svém twitterovém profilu TOP 09. „Andrej Babiš označuje své odpůrce za nacisty a fašisty podle vzoru diktátora Putina a pak na oko vyzývá ke klidu na obou stranách. To on ale rozdmýchává nenávist. Politika by měla být vedena v mezích slušného chování. Do toho má ale bohužel Andrej Babiš hodně daleko,“ napsala topka.

 

A dočkala se reakcí. „Bez ohledu na Babiše, vy sami jste tu každého, kdo nesouhlasil s covidovými opatřeními, a každého, kdo se odmítl očkovat, označovali za ruské dezinformátory, šváby, ruskou kolonu a tak dále. Naprosto nesmyslně. Můžete si s Andrejem podat ruce,“ uvádí například jeden z diskutérů.

„Sami jste rozdmýchávali nenávist, jen přes jiné téma, a vy sama jste nezvedla ruku, tehdy k podpoře dobrovolného očkování a ochrany před šikanou lidí, kteří vakcínu odmítnou,“ zaznělo z dalších úst.

„Jděte už s Babišem do prdele, vládní strano. Nenávist osm let rozpoutáváte vy, TOP 09 ze všech nejvíc, neštítíte se ničeho, ani zneužít pro své mocenské zájmy nemocného člověka a pak ho zahodit jak odpadek. Zkuste se zamyslet, proč vám klesají volební preference. Překračujete meze,“ píše další diskutér.

Příspěvků podobného ražení je pod příspěvkem TOP 09 mnoho.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Mgr. Lucie Potůčková byl položen dotaz

Pravda

Dobrý den, Okamura mluví často mimo, věci překrucujeazkresluje, jakse mu hodí, ale ohledně jeho výroku na adresu Pekarové, nepřekroutila jste je Vy? On přece nemluvil o ženách či matkách obecně a je pravda, že když někdo nemá děti, spoustu věcí třeba neví,protože nemůže, ale to přeci není urážka, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Herci, půjdete do spacáku pod most. Fialu pořád podporujete? Zlé věci kolem vlády

8:24 Herci, půjdete do spacáku pod most. Fialu pořád podporujete? Zlé věci kolem vlády

Včera se na půdě Poslanecké sněmovny uskutečnil seminář Definice poplatníka, který se zabýval zvýšen…