„Jsme na mizině.“ Biden bude mít problém. V USA praskl skandál se zpěvačkou

21.06.2021 14:22

Vnučka jazzové zpěvačky Niny Simoneové říká, že viceprezidentka USA Kamala Harrisová „šikanovala“ její matku do té míry, že „se málem zabila“. Jde o předchozí kariéru Harrisové jako generální prokurátorky. „Moje rodina už nemá její odkaz v péči. Byl nám odebrán a předán bělochům. Naše rodinné jméno bylo v médiích ZNEUŽITO. Nedostáváme žádné tantiémy, nic. Chcete někoho hnát k odpovědnosti? Zeptejte se Kamaly Harrisové, proč si přišla pro mou rodinu,“ sdílela na Twitteru vnučka hudební legendy.

„Jsme na mizině.“ Biden bude mít problém. V USA praskl skandál se zpěvačkou
Foto: repro Twitter
Popisek: Joe Biden a Kamala Harrisová v rozhovoru na CNN

Anketa

Je dobře, aby byly děti pod 16 let očkovány proti covidu-19?

13%
82%
hlasovalo: 7181 lidí
Vnučka legendární zpěvačky Niny Simoneové obvinila viceprezidentku Kamalu Harrisovou, že v době, kdy byla Harrisová kalifornskou generální prokurátorkou, způsobila, že rodina ztratila kontrolu nad Simoneové majetkem.

„Tady vnučka Niny,“ napsala v sobotu na twitteru ReAnna Simone Kellyová. „Moje rodina už nemá její odkaz v péči. Byl nám odebrán a předán bělochům. Naše rodinné jméno bylo v médiích ZNEUŽITO. Nedostáváme žádné tantiémy, nic. Chcete někoho hnát k odpovědnosti? Zeptejte se Kamaly Harrisové, proč si přišla pro mou rodinu.“

„Jak už jsem řekla, zeptejte se jí, proč rozdělila mou rodinu,“ pokračovala. „Zeptejte se jí, proč je teď majetek mé babičky v TROSKÁCH. Zeptejte se jí, proč my jako její rodina už nevlastníme práva na nic. Zeptejte se jí, proč šikanovala mou matku u soudu a máma se málem zabila z depresí.“

V dohodě z roku 2016 týkající se charitativního fondu Niny Simoneové je Harrisová několikrát zmíněna za to, že jako generální prokurátorka státu „nese hlavní odpovědnost za dohled nad charitativními fondy v Kalifornii“.

„Generální prokurátorka (Kamala Harrisová) tvrdí, že Lisa Simone Kellyová porušila svou fiduciární povinnost vůči pozůstalosti a charitativnímu fondu a neoprávněně odklonila majetek pozůstalosti. Generální prokurátorka požaduje po Kellyové doplatit částku v celkové výši 5 937 749,42 USD a více než 2,5 milionu USD na úrocích, což podle generální prokurátorky představuje mnohem více než polovinu hodnoty pozůstalosti během správy pozůstalosti Lisou Simone Kellyovou,“ uvádí se v dohodě.

ReAnna Simone Kellyová uvedla, že o její matce Lise Simone Kellyové se šíří spousta pomluv.

„Prozatím to nechám být. Pokud chcete, udělejte si průzkum, ale vězte, že o mé matce existuje HODNĚ pomluv. Bylo tam vypuštěno mnoho nepravdivých informací, které NEJSOU PRAVDIVÉ. Poslouchejte. ZAŽILI JSME TO. Následky zažíváme dodnes,“ napsala.

„A POČKEJTE, když už se Kamaly ptáme, zeptejte se jí, proč po vší té bolesti a utrpení, kterým nás vystavila, zazněla na inauguraci píseň Niny Simoneové, aby přísahala jako viceprezidentka?! Věděla, co dělá,“ pokračovala ReAnna Simone Kellyová.

Zpěvák John Legend během televizní oslavy inaugurace v roce 2021 nazpíval klasiku Niny Simoneové Feeling Good. Nina Simone zemřela v roce 2003.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: tle

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Nemaj mozek. Ty pohlaví.“ Bohdalová zničila Prague Pride. Je to velké

8:01 „Nemaj mozek. Ty pohlaví.“ Bohdalová zničila Prague Pride. Je to velké

Festival Prague Pride, ke kterému se přihlásil například pražský primátor Hřib, dále pokračuje a bud…