„Mám to dohodnuté s Milionem chvilek. Čekám převrat.“ Dominik Hašek si dělal tvrdou legraci. Babiš se mu neozval?

13.02.2020 15:57 | Zprávy

Poslední díl Šťastného pondělí na serveru Seznam Zprávy patřil sportu. Jaké mistry světa v posledních letech máme? Kdo šéfuje Národní sportovní agentuře (NSA)? Hašek to není. „Já už to mám koneckonců dohodnutý s Milionem chvilek, no. Letos očekávám převrat a s Milionem chvilek to mám dohodnuté, ti to zařídí,“ zažertoval legendární hokejový brankář na otázku, zda ho neštve, že nepředsedá Národní sportovní agentuře. Funguje rozdělování peněz na „sportovní investice“ jako házení šipkami?

„Mám to dohodnuté s Milionem chvilek. Čekám převrat.“ Dominik Hašek si dělal tvrdou legraci. Babiš se mu neozval?
Foto: Facebook
Popisek: Dominik Hašek

Pondělí patřilo na Seznamu Zprávy satirickému pořadu Šťastné pondělí, které moderuje Jindřich Šídlo spolu s Václavem Dolejším. Poslední díl se točil okolo sportu a nového modelu financování sportu skrz Národní sportovní agenturu, jakožto plán Adreje Babiše. „Také vám už chybějí medaile z mistroství světa v hokeji? Nebo vlastně z jakéhokoliv jiného sportu?“ tázal se Šídlo na začátku pořadu. Odpověděl si sám, že díky rozhodnutí moudré vlády se to má již brzy změnit. „Minulý týden se představila Národní sportovní agentura a teď už půjde všechno samo, jako vše s touto vládou,“ pověděl Šídlo.

Poté následovala reportáž Václava Dolejšího. Ten na počátku svého vstupu informoval o tom, že Česká republika má mistry světa v nejrůznějších sportech, jako třeba v káčování, ve cvrnkání kuliček, v piškvorkách či prý dokonce v beat boxu. „Tohle jsou samozřejmě ohromné sportovní úspěchy, na které každý český sportovní fanoušek musí být náležitě pyšný. Pokud tedy ty disciplíny vůbec zná. Pak tu jsou tradiční sportovní disciplíny, a ty s odchodem tradičních politických stran poněkud skomírají,“ informoval Dolejší. Sdělil totiž to, že poslední hokejový titul mistra světa jsme získali v roce 2010, kdy se Česká republika nacházela uprostřed ekonomické krize. Došlo i na Jágra, protože ten nás prý k titulu dotáhl, Dolejší k němu však dodal: „Tehdy ještě volič ODS. To ještě nejezdil na křídle Agrofertu.“ Poté následovala dnes již legendární reklama na Vodňanské kuře v hlavních rolích s Andrejem Babišem a Jaromírem Jágrem.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: tle

Mgr. Aleš Dufek byl položen dotaz

Uznáváte, že nedostatečně řešíte problémy, které trápí většinu z nás?

Pane Dufku, teď jsem si přečetl tento váš komentář nebo jak to nazvat - https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Dufek-KDU-CSL-Volici-maji-tendenci-se-vymezovat-proti-vladnouci-garniture-756812. Uvádíte v něm, že úspěšná strana bude ta, která dokáže vyřešit reálné problémy lidí - na...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fico a Ukrajina. Policie teď urážky neřeší. Rajchl vytáhl i slova Fialy

22:33 Fico a Ukrajina. Policie teď urážky neřeší. Rajchl vytáhl i slova Fialy

„Rozklad spravedlnosti a demokracie v České republice“ – těmito slovy předseda strany PRO Jindřich R…