„Nemohu mlčet.“ Přišly nám vážné informace o Marku Hilšerovi. A dokumenty

10.10.2018 10:32

Dosavadní senátor kandidující za Piráty Libor Michálek se ohradil proti výrokům svého protikandidáta, s nímž se utká o křeslo senátora na Praze 2, Marka Hilšera. Ten kandiduje za občanskou iniciativu Marek Hilšer do Senátu.

„Nemohu mlčet.“ Přišly nám vážné informace o Marku Hilšerovi. A dokumenty
Foto: Vít Hassan
Popisek: Marek Hilšer

„Marek Hilšer zpochybnil v pondělním vysílání na Radiožurnálu mou aktivní roli při podpoře jeho prezidentské kandidatury. Rozhodl jsem se proto zveřejnit e-mailovou komunikaci,“ sdělil Michálek s tím, že v e-mailech je jasně vidět, jak v září loňského roku oslovil dobrovolníky na stánku pana Hilšera s nabídkou pomoci při shánění podpisů senátorů pro jeho kandidaturu.

„Aktivně jsem komunikoval jak s panem Markem Hilšerem, tak se senátory, u nichž byl předpoklad, že mohou pomoci ke kandidatuře kandidáta občanské společnosti,“ uvedl Michálek. 

E-mailovou komunikaci naleznete ZDE.

„Pokud by se mně dostalo takové pomoci resp. podpory, bylo by v rozporu s mým svědomím kandidovat proti osobě, která mě podporovala. Několikrát v životě jsem již obětoval svou pozici, aby se mohla prosadit spravedlnost. Nyní by takový krok měl zvážit pan Hilšer,“ uzavřel Michálek ve svém e-mailu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šokující příběhy z uranových dolů na Jáchymovsku. Tajná dohoda se SSSR z roku 1945. Hrozil mezinárodní skandál. Historik ohromil publikum

17:25 Šokující příběhy z uranových dolů na Jáchymovsku. Tajná dohoda se SSSR z roku 1945. Hrozil mezinárodní skandál. Historik ohromil publikum

REPORTÁŽ Před třiceti lety zanikla StB a stále je co objevovat, zejména hrůzy. „Už za svou touhu po …