„Petr Pavel nedodržel slovo generála.“ Historický den, vstoupil do prezidentské volby komentátor

24.11.2022 16:30 | Ze sítí

Komentátor Petr Holec se rozhodl promluvit o historickém dni. Historickém dni generála ve výslužbě Petra Pavla, který se omluvil, i když se prý vlastně neomluvil. Holec tohoto spolufavorita prezidentské volby ani trochu nešetřil. Prohlásil mimo jiné, že jednoho dne Petra Pavla někdo „usmaží v omáčce“. V omáčce lží a pololží a pokrytectví, ve které se podle Holce Pavel topí. Holec doufá, že to Pavlovi spočítají voliči ve volbách.

„Petr Pavel nedodržel slovo generála.“ Historický den, vstoupil do prezidentské volby komentátor
Foto: Reprofoto: YouTube
Popisek: Petr Holec

Zase na mě dneska vyšel historický den. Generál Petr Pavel se dneska omluvil za generála Petra Pavla. Teda málem. Málem to zase vyšlo. Ale víte, jak to je s generálem. Když se začne omlouvat, tak to nikdy není omluva. Pojďme na generála Pavla, vulgo agenta Pávka. Ten nám dopřává agonii, protože se furt omlouvá a furt to není dost. Pořád se omlouvá za něco, co nám ani tolik nevadí, a sice členství v KSČ, i když ne ledajaké členství v KSČ. Byl to šéf základní organizace. To už něco znamenalo. Člověk už musel být trošku uvědomělejší. Ale generál Pavel furt odmítal trošku tak jako projevit lítost nad tím, že se cvičil na vojenského špeha u tajné vojenské rozvědky, u vojenské obdoby StB a mimochodem jsme se taky dozvěděli, jaký krásný sovětský životopis si napsal tehdy v 80. letech, aby se mu ta kariéra líp dařila. A dneska se teda za ten vojenský životopis omluvil,“ pravil Holec.

Následně citoval z Pavlova životopisu pasáže o tom, jak skvěle je uspořádána sovětská společnost a že některé prvky sovětského uspořádání přebírají i další socialistické státy. V životopisu Pavel taktéž naznačuje, že schvaloval invazi sovětských vojsk z roku 1968.

Vedle toho Holce také zaujalo, co v životopisu ocenil generál na své druhé ženě. Že hodně mlčí. „To voličky jistě ocení,“ poznamenal s pousmáním Holec.

A hned zdůraznil, že se generál cvičil na špiona a dává najevo, že ho to bavilo, ač by se za to měl z Holcova pohledu omlouvat.

„Generál Pavel, jak už to bývá u lidí, kteří si hrají na morální majáky, tak říkal, že bude kandidovat jen když bude kandidovat i Andrej Babiš. Nakonec tu svoji kandidaturu vyhlásil ještě dřív, než ji vyhlásil Andrej Babiš, takže nedodržel slovo generála, slovo vojáka by se řeklo, ale dobře,“ uhodil na prezidentského kandidáta.

„Ale on pak taky řekl, že Andrej Babiš je bezpečnostní hrozbou pro Česko. To nevím, z čeho to vydedukoval, jestli si to taky někde přečetl v nějakým svým životopise z 80. let, protože Andrej Babiš byl ve vysoké politice osm let a v Česku se žádná bezpečnostní hrozba neudála,“ pokračoval Holec.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Zkušenosti

Podle všeho se nad vámi stahují mračna a eurokomisařkou zřejmě nebudete. Co říkáte na to, že jste u vládní koalice ztratila podporu? A nemyslíte, že vzhledem k vaší kauze a 0 zkušenostem s politikou byste se nominace měla vzdát sama? Neuvažovala jste o tom? Netvrdím, že nemáte být v politice, ale ne...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Chceš byt 2kk v Praze? Táto, dej 800 tisíc Kč, babi, ty jenom 380. Investor poradil, bylo zle

16:04 Chceš byt 2kk v Praze? Táto, dej 800 tisíc Kč, babi, ty jenom 380. Investor poradil, bylo zle

Pořídit nový byt je kvůli přemrštěným cenám pro dnešní mladou generaci velký problém. S radou nyní p…