„Ten největší udavač v Bruselu. Novodobý estébák!“ Na europoslance Zdechovského se po rozhovoru na PL snesla ostrá kritika

02.11.2018 11:44

V pátek vyšel na ParlamentníchListech.cz rozhovor s europoslancem KDU-ČSL Tomášem Zdechovským, ve kterém zástupce lidovců tvrdě kritizoval premiéra Andreje Babiše ohledně Istanbulské úmluvy. Zdechovský Babiše osočil, že neví, která bije a je zmatený. Netrvalo dlouho a Zdechovský schytal naopak ostrá slova od čtenářů.

„Ten největší udavač v Bruselu. Novodobý estébák!“ Na europoslance Zdechovského se po rozhovoru na PL snesla ostrá kritika
Foto: Archiv TZ
Popisek: Europoslanec Tomáš Zdechovský

„Zatímco kmotr Zdechlina není zmatený, ale absolutní blbec, prospěchář, korytář, žvanil, lhář a největší udavač v ČR v EU. Takový novodobý estébák a práskač z prospěchu, aby si udržel koryto v EP. Nezapře, že je prachobyčejná lidovecká prospěchářská nula a Posseltův nácek, který pro koryto zabije vlastní babičku, tak má pořád stejné blbé kecy, ubožák, nakonec jako každý blb ze zlodějské stoky KDU/ČSL,“ vzkázal rozzlobený čtenář Zdechovskému. „Zdechovský, prober se. Nenávist je hrozná věc. A ta tvoje vůči premiérovi ti už úplně zatemnila mozek,“ napsal další.

Andreje Babiše se zastal i další čtenář, který, jak sám přiznává, premiéra moc nemusí. „Ba naopak - zmatený jste vy - darmožrouti v europarlamentu, protože takovéto hnusárny, prasárny, debility, vlastizrádné a mafiánské praktiky nevymyslí ani ten největší dement z psychiatrické léčebny (na vysvětlenou z blázince). Velebnost už nemůže ani blít a v těch Vašich blbostech se nevyzná ani prase. No prostě defenestrace nutná a nezbytná,“ dodává.  „Nevím, co dělá Babiš, jestli dobře, nebo špatně, ale Zdechovskému nevěřím, ani kdyby dnes řekl, že je 2. 11. 2018. Raději se půjdu podívat do kalendáře,“ netají se svým názorem další kritik Zdechovského slov.

  • další názory čtenářů z diskuse ZDE

Kritikou na zmíněného europoslance diskutující opravdu nešetřili. „Zdechovský asi už sežral všechny moudrosti světa. Už je tak vzdělán, že může kandidovat rovnou na prezidenta.“ „Každý lidovec je blbec, gauner, vlastizrádce, zaprodanec, vlezdoprdelista do sudeťáckých řítí, odporný pokrytec atd. Zdechovský je typický lidovec,“ napsal jiný pisatel a zastánce předsedy ANO.

„Zdechovský má hlavně strach o luxusní koryto,“ uzavírá jeden z mnoha kritiků Zdechovského výroků.

Tomáš Zdechovský

  • KDU-ČSL
  • Místopředseda KDU-ČSL
  • europoslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: B. Richterová a T. A. Nový

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tupí a blbí příznivci Zemana. Hutka zpívá. A další umělci také

8:08 Tupí a blbí příznivci Zemana. Hutka zpívá. A další umělci také

Písničkář Jaroslav Hutka složil další protestsong o svém neoblíbeném tématu, Miloši Zemanovi. Propír…