Andrej Babiš jako příští prezident? Už se na to uzavírají sázky

03.08.2019 11:32

Komentátorka serveru Echo24.cz Lenka Zlámalová se rozhovořila v pořadu Insider o tom, že premiér Andrej Babiš (ANO) v budoucnosti neusedne na Hradě. Dokonce se o to vsadila... Řeč byla také o vrchní státní zástupkyni Lence Bradáčové a o šéfovi odborů Josefu Středulovi.

Andrej Babiš jako příští prezident? Už se na to uzavírají sázky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Andrej Babiš

„Babiš bude před soudem, ale ne v kriminále,“ hovoří Zlámalová. I z toho důvodu je podle ní mimo hru o Pražský hrad. Strany si podle ní uvědomují, že přímou volbou prezidenta došlo k posílení moci prezidenta. „Všichni si to uvědomují a nikdo nemá řešení. Neviděla jsem nějakou snahu, kdy by se ukázali dobří kandidáti...“ poznamenala Zlámalová. 

Bude prezidentem Andrej Babiš? „Nebude prezidentem Andrej Babiš,“ zdůraznila Zlámalová a na nabídku případné sázky opáčila: „O co? Andrej Babiš nebude prezidentem,“ dodala Zlámalová a poukázala na to, že pochybuje, že by do pěti let byl ukončen soudní proces s Babišem. „Vzhledem k tomu, jak prodlužoval trestní řízení...“ A přitom je to dle jejích slov jednoduchá zlodějina. „Ten člověk si myslel, že je beztrestnej, tak to tady řezničil,“ uvedla. Nakonec vskutku k sázce došlo – o láhev vína. 

Následně se Zlámalová vyjádřila ke kandidatuře psychiatra Cyrila Höschla, který však podle ní kandidovat nebude. „Nechce to. Má svůj ústav v Klecanech...“ podotkla a zmínila dvě jména, která by podle ní na Hradě mohla usednout – Josef  Středula a Lenka Bradáčová. „Jeden to říká velmi natvrdo, že to chce... A druhá to neříká, neboť by se musela aktuálně vzdát funkce. Ale když umíš číst její výroky, tak to chce dělat,“ zmínila. „Ani jednoho z nich nepovažuji za tragédii,“ dodala. 

Rozhovor najdete ZDE.

Zlámalová rovněž v rozhovoru varuje před tím, že přijde totální socialismus. Uvedla, že s našimi životy zamává nástup privilegované „ekošlechty“, necitlivé experimenty s elektromobilitou nebo se zdaňováním a s vyvlastňováním bytů. Tento trend pro ni symbolizuje nástup Pirátů. Jejich politiku Zlámalová nazývá „gulag s wifinou“. 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Polák dělal bordel, dostal přes držku. Feťák se pomočil, dealeři zdrhali, neutekli. Policisté v Hradci ukázali, jak zatočit s drogami. Slídili jsme na Hip Hop kempu

18:52 Polák dělal bordel, dostal přes držku. Feťák se pomočil, dealeři zdrhali, neutekli. Policisté v Hradci ukázali, jak zatočit s drogami. Slídili jsme na Hip Hop kempu

Festival Hip Hop Kemp, jehož 18. ročník se pomalu chýlí ke konci, čeká propad návštěvnosti zhruba na…