Banda idiotů? To jsem nezažil! Dusno kvůli TV Prima: Jde o Klause

05.08.2019 9:04 | Zprávy
autor: vef

Skutečnost, že Prima porušila zákon, protože moderátorka nekorigovala výrok exprezidenta Václava Klause, rozebírají na Facebooku mediální poradce Václav Musílek společně s bývalým mluvčím někdejšího premiéra Mirka Topolánka Martinem Schmarczem. Na porušení zákona upozornila Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. Píše o tom server ceskamedia.cz.

Banda idiotů? To jsem nezažil! Dusno kvůli TV Prima: Jde o Klause
Foto: Screen: FTV Prima
Popisek: Exprezident Václav Klaus v pořadu Partie.

K porušení zákona mělo dojít v pořadu Partie na FTV Prima, kdy byl 23. června 2019 hostem exprezident Václav Klaus. Ten se vyjadřoval k demonstraci na Letné a uvedl, že demonstranti dostávají za účast na těchto shromážděních zaplaceno. „Já myslím, že o tom, že je demonstrace fenomén, který je možný, a nejde o to, že by člověk měl proti tomu nějak radikálně vystupovat, druhá věc je demonstrace manipulované, demonstrace organizované, demonstrace, na které se sváží lidi z Moravy zadarmo, aby, aby se dostali do Prahy, a ještě jim je za to něco zaplaceno,“ řekl Klaus. To, že moderátorka výrok ponechala bez korekce jakožto fakt nepotřebující bližší doložení, dopustila se podle rady porušení zásad objektivity a vyváženosti. 

Původní text ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Co uděláte z Prokopem?

To, že nepřiznal hned 3 byty přeci nemůže být náhoda, a jestli zapomněl, jak tvrdí, tak to je podle mě výmluva dítěte, která z něj ale rozhodně nedělá dobrého politika. Co mi přijde také dost divné, že si prý na byt bral hypotéku, ale ANO daroval milion. Dají se v ANO koupit funkce a místa na kandid...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

21:14 Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

„Vážený pane prezidente, obracím se na Vás nejen jako na hlavu státu a vrchního velitele, ale také j…