Berou za ty demonstrace prachy! Křeček? Ať se Milion chvilek a Člověk v tísni třeba... Ivan Vyskočil naložil hlavně „Vůdci“ Minářovi

16.02.2020 8:58 | Zprávy
autor: David Hora

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Návrat bývalých politiků ODS na scénu, rozhovor se ženou, která se do povědomí národa dostala kvůli soudu s premiérem Babišem i výroky divadelního a mediálního kritika Vladimíra Justa na adresu moderátora Xavera Veselého. Tato témata v dnešním Nedělním ránu komentuje oblíbený herec Ivan Vyskočil. Na závěr projevil nefalšovanou radost nad zvolením Stanislava Křečka ombudsmanem a vzkazuje: „Konečně poslanci ukázali, že nám poměry v republice nebudou diktovat aktivistické nátlakové skupiny a jejich nedostudovaní vůdci!“

Berou za ty demonstrace prachy! Křeček? Ať se Milion chvilek a Člověk v tísni třeba... Ivan Vyskočil naložil hlavně „Vůdci“ Minářovi
Foto: Repro Youtube
Popisek: Herec Ivan Vyskočil

Informace o tom, že se někteří „staří političtí bardi“ chtějí vrátit do politiky, zaujala herce Ivana Vyskočila natolik, že se rozhodl otevřít s ní dnešní Nedělní ráno. Nechápavě kroutí hlavou nad tím, kdo je prý „vyzývá k návratu k moci“.

Zapomněli na rozkradenou republiku?

„Na serveru Seznam Zprávy jsem si pročetl celkem krátkou zprávu. Někteří bývalí politici ODS se prý už na to nemohou dívat, a tak se chtějí znovu vrátit do politiky. Zároveň se odvolávali na přání lidí, kteří se na ně obracejí se žádostmi, aby s tou politikou konečně začali něco dělat,“ říká na úvod Nedělního rána Ivan Vyskočil.

„Zakladatelé mají být Vlastimil Tlustý, Jiří Payne a třetí jméno jsem, přiznávám, zapomněl. Do politického programu zatím uvedli, že hledají jméno. Dále, že chtějí prosadit, aby úřady včas upozorňovaly třeba na končící zbrojní průkaz, namísto toho, aby později osočovaly občany, v tomto případě za nedovolené ozbrojování. A jejich další hlavní program? To neuhádnete. No přece – Antibabiš!“ směje se herec, a podotýká. „Tak s programem včasného upozorňování přišli trochu s křížkem po funuse. Tohle policie Středočeského kraje už dávno dělá. Dokonce jsou tam úřední hodiny, co si máte s sebou přinést a kde koupíte kolek, který na místě neprodávají. To je správná úřední služba. Jejich další program, tedy Antibabiš. Výborně! Alespoň rozmnoží a zároveň rozředí řady opozičního debilbloku, který žádný jiný program nemá,“ krčí rameny Ivan Vyskočil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michael Canov byl položen dotaz

Soudy

Jak je možné, že když se na soud obrátí prezident je rozhodnuto za 2dny! a v případě obyčejných smrtelníků jako my by soudy za dva dny nerozhodly absolutně o ničem, zřejmě by ani soudci neotevřeli spis a naopak se vlečou i roky? To mi nepřijde vůbec spravedlivé. Jak se říká, když nejde o život o nic...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zeptejte se Pavla. Babiše rozesmál novinář

16:28 Zeptejte se Pavla. Babiše rozesmál novinář

Premiér Andrej Babiš, který se ve čtvrtek účastní v Polsku Konference k obnově Ukrajiny, se krátce v…