Čeští politici reagují na dění v Turecku. Sobotka věří, že Erdogan bude ctít demokracii...

16.07.2016 18:05 | Zprávy
autor: vam

Na neúspěšný pokus o vojenský puč v Turecku již zareagovali někteří čeští politici, a to jak vládní, tak i opoziční. Jejich názory přinesl server Aktuálně.cz.

Čeští politici reagují na dění v Turecku. Sobotka věří, že Erdogan bude ctít demokracii...
Foto: Daniela Černá
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka

Premiér Bohuslav Sobotka z ČSSD dopoledne prohlásil, že to, co se stalo, je znepokojující. „Změna vlády musí v demokracii probíhat pouze demokratickým způsobem, násilí a zbraně nemají v politice demokratické země své místo,“ řekl premiér a dodal, že Turecko musí zůstat demokratické, protože je členem NATO a důležitým strategickým partnerem EU.

Celý text je ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ing. Eva Fialová byl položen dotaz

Dostupné bydlení

V zákonech se nevyznám a je podle mě jedno, jestli je rozdíl mezi zákonem o podpoře bydlení a dostupným bydlením. Za hlavní považuji problém s nedostupným bydlení vyřešit a to je i můj dotaz. Co přesně proto uděláte? Kdy bude bydlení dostupné pro většinu lidí a ne naopak jako je tomu teď?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

103 596 Kč si naúčtoval úřad v Brně za dotaz o neziskovce

9:24 103 596 Kč si naúčtoval úřad v Brně za dotaz o neziskovce

Blížící se sjezd Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Brně vyvolává silné kontroverze. Občané se obracejí…