Chudák Pekarová Adamová. „Vždy, když něco řekne...“ Co na to Bartoš?

15. 2. 2020 13:29

Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se na svém facebookovém profilu dost často vyjadřuje k aktuálním otázkám politického a společenského dění. Nejinak tomu bylo v pátek, kdy si vzal na paškál například šéfku TOP 09 Markétu Pekarovou Adamovou. A nejen ji.

Chudák Pekarová Adamová. „Vždy, když něco řekne...“ Co na to Bartoš?
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Jaroslav Plesl
reklama

„Pokud chce demoblok udělat něco opravdu opozičního, měl by se stáhnout z příštích voleb a podpořit Piráty. Třeba taková paní Pekarová, když něco řekne do televize nebo napíše na internet, zabetonuje Babišovi minimálně pět procentních bodů z jeho třicetiprocentní podpory na dalších nejméně pět let. Ta hloupost je donebevolající,“ poznamenal velmi zostra Plesl.

Dále popsal, jak byl v komunistickém knihkupectví v Berkeley. „Bylo to skvělý. Marx, Che, Greta. Prostě komplet balíček. Ale nejvíc mě tam dostala samolepka s heslem: Stop thinking like an American, start thinking like a human. Takže jsem si jistej, že to supertuesday ovládne Bernie,“ uvedl s úsměvem Plesl.

„Pro pochopení nálady v USA se ukázalo jako správný navštívit Kalifornii a Texas. V baště odporu vládne rezignace, ve státě větším než Francie zas mimořádný optimismus. A v obou šlape ekonomika jako hodinky. Trump může být v klidu,“ dodal Plesl.

„Ten německej satirickej seriál Angela je s blížícím se koncem čím dál lepší. Jako by kráčela ve stopách Bohouše Sobotky. Není divu, že pro ni má vrchní politický mimoň a nejhorší poradce všech dob Radek Pokorný takovou slabost. Svůj k svému,“ dodal pak ještě Plesl k německé kancléřce Angele Merkelové a k článku serveru Economist. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Teroristé připluli s uprchlíky, padlo v ČT. A dokonce: Svhrli jsme Kaddáfího a s ním i Libyi

9:08 Teroristé připluli s uprchlíky, padlo v ČT. A dokonce: Svhrli jsme Kaddáfího a s ním i Libyi

„Někteří syrští džihádisté už se vmísili na čluny s migranty a podařilo se jim doplout do Evropy,“ u…