Darebáci! Vzbuďte mne! Předseda Trikolóry se obul do Blatného. Očkování potrvá 13 let!

05.01.2021 19:12

Předseda hnutí Trikolóra Václav Klaus ml. se obul do ministra zdravotnictví Jana Blatného, který oznámil, že od středy 6. ledna dojde ke změně parametrů, podle kterých je vypočítáván rizikový index protiepidemického systému PES. Blatný tvrdí, že současný index rizika nemusí vždy svými hodnotami odrážet realitu.

Darebáci! Vzbuďte mne! Předseda Trikolóry se obul do Blatného. Očkování potrvá 13 let!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Václav Klaus ml.

„Vzbuďte mne z tohoto snu,“ napsal na svůj profil Václav Klaus ml., kterému vadí, že podle dosavadních kritérií vláda uzavřela většinu škol i obchodů a teď bez mrknutí oka zjistí, že je třeba je více přizpůsobit aktuální situaci.

„Likvidujete hotely, restaurace, vlekaře a boudaře na horách, malé obchody, vzdělání a život lidí, vyvádíte tady mediální kampaň s vakcínou, která pak není. Darebáci!“ nebral si servítky předseda Trikolóry, který se zároveň podíval na dosavadní tempo očkování.

„Zatím prý bylo za 8 dní proočkováno 15 000 lidí. Tímhle tempem to bude probíhat cca 13,5 roku. Naštěstí za 13 let virus čtyřicet krát zmutuje a patrně i vymizí,“ konstatoval ironicky Klaus ml. „Navíc vakcína není, protože nějak „EU něco společně“,“ narážel Klaus ml. na prohlášení premiéra Andreje Babiše, který kritizoval Evropskou unii za to, že objednala nedostatečné množství vakcíny proti Covid-19. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Karel Výborný

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jak z pavlače, je zděšena Němcová. A teď se jí přitíží

12:47 Jak z pavlače, je zděšena Němcová. A teď se jí přitíží

Senátorku Miroslavu Němcovou v poslední době pobouřilo video ministryně práce a sociálních věcí Jany…