Fotbalová legenda Karel Poborský: Že žijeme v policejním státě? Já se cítím naprosto svobodný. Vzpomeňte si, jak to bylo před rokem 1989...

10.09.2019 21:03 | Zprávy
autor: .

ROZHOVOR Čeští fotbalisté absolutně nezvládli první část důležitého „balkánského dvojboje“, když podlehli Kosovu 1 : 2. Dnes večer od 20.45 hodin je čeká nevyzpytatelná Černá Hora. A jak říká slavný český fotbalista Karel Poborský, pokud chceme pomýšlet na postup z kvalifikace na mistrovství Evropy, musíme dnes zcela bezpodmínečně vyhrát! Sám je se 118 odehranými zápasy historicky druhý v počtu startů za český reprezentační A tým. Působil mimo jiné v Manchesteru United, Benfice Lisabon a společně s Pavlem Nedvědem také v italském Laziu Řím. S českou reprezentací vybojoval dva cenné kovy – na mistrovství Evropy v roce 1996 stříbro a bronz v roce 2004.

Fotbalová legenda Karel Poborský: Že žijeme v policejním státě? Já se cítím naprosto svobodný. Vzpomeňte si, jak to bylo před rokem 1989...
Foto: ods.cz
Popisek: Karel Poborský

Pane Poborský, my jsme se naposledy setkali v legendárním hotelu Praha těsně před úspěšnou baráží s Norskem na mistrovství světa 2006. Bylo to přesně 10. listopadu 2005.

To je skvělé, že to přesně víte, protože já bych si to takhle nepamatoval.

To já taky ne! Musel jsem si to vyhledat v rozhlasovém archivu. To mě nepřeceňujte. Díval jste se na ten prohraný zápas s Kosovem?

Samozřejmě jsem to viděl. Co k tomu říct? Je to hodně špatný výsledek pro nás, protože ta kvalifikace je nadupaná a my chceme samozřejmě postoupit. A bohužel když se podíváte na tu tabulku naší skupiny, tak sami vidíte, že to rozložení karet nám to teď hodně zkomplikovalo!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Tomáš Goláň byl položen dotaz

Volby

Voliči si zvolili, koho zvolili. Jak si vysvětlujete, že nezvolili vás? To, že ANO dost rozhazuje je i pravda, ale co je špatného na tom, že to jak vy tvrdíte sype mezi občany? Asi by to chtělo sypat z rozumem, ale sypat třeba je nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zdravím Vaška Moravce. Tu miliardu mu nezávidím.” Vyplouvají vážné věci

4:46 „Zdravím Vaška Moravce. Tu miliardu mu nezávidím.” Vyplouvají vážné věci

Jak to dopadá, když se má omluvit za nepravdivé nařčení neziskovka vedená Václavem Moravcem? Takovou…