Havel byl furt sjetej, napsal šéfredaktor Plesl po přečtení knihy jeho milenky. A ozval se Pavel Šafr...

29.06.2018 9:56

Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl pokračuje v glosování aktuální politické situace. Před pár dny si „vzal do prádla“ např. německou kancléřku Angelu Merkelovou a prvního českého prezidenta Václava Havla. Teď zůstal jen u Havla. V souvislosti s prezidentem zmínil dokonce i Adolfa Hitlera. Všiml si toho i server Forum24.cz, který na Pleslovi nenechal nit suchou.

Havel byl furt sjetej, napsal šéfredaktor Plesl po přečtení knihy jeho milenky. A ozval se Pavel Šafr...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Plesl
reklama

Jaroslava Plesla zaujala kniha Jitky Vodňanské o jejím mileneckém vztahu s prvním českým prezidentem Václavem Havel. Vztah trval léta, ale nakonec definitivně skončil. Plesl pravděpodobně při četbě této knihy dospěl k názoru, že by mnohé české feministky možná kleplo, kdyby věděly, jak se Havel díval na postavení muže a ženy ve vztahu. To však nebylo to jediné, co Plesl na adresu Václav Havla napsal.  

„Zajimavý je, kolik do sebe Havel ládoval prášků. O Hitlerovi se to už ví taky, ale Havel byl v podstatě furt sjetej. Když to přehnal s fenmetrazinem, zklidnil se dvěma rohypnoly. Neuvěřitelný,“ napsal Plesl.

Na serveru Forum24.cz se za to do Plesla pořádně obuli. „V den, kdy Miloš Zeman jmenoval polobolševickou vládu Andreje Babiše, se ozval i Plesl. Nikoliv, jak by se očekávalo od novináře, k tématu, ale hned po ránu se šéf MF DNES rozhodl rozhazovat špínu. To mu totiž jde daleko lépe než cokoliv jiného," lze se zde dočíst.

Plesl tím prý v podstatě plní dvojí úlohu. Za prvé údajně dělá všechno proto, aby v co nejlepších barvách vykreslil premiéra Andreje Babiše (ANO), který před pěti lety deník MF Dnes koupil. A pak se Plesl stará také o to, aby kolem sebe rozházel co nejvíc špíny. Andrej Babiš pak bude v očích čtenářů vypadat ještě lépe.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Veřejný útok na Pekarovou-Adamovou. Štětinu musel uzemnit Kalousek. A to nebylo vše

18:00 Veřejný útok na Pekarovou-Adamovou. Štětinu musel uzemnit Kalousek. A to nebylo vše

Spisovatel a bývalý senátor Jaromír Štětina na twitteru osočil předsedkyni TOP 09 Markétu Pekarovou-…