Ivan Bartoš se v euforii po volbách pustil do ODS, je to prý „SPD pro lepší lidi“. Fiala reaguje na své poměry velmi ostře

08.10.2018 21:40 | Zprávy
autor: sla

Předsedu ODS Petra Fialu podle serveru Echo24.cz rozzlobila slova šéfa Pirátů Ivana Bartoše směřující na adresu ODS. Bartoš v rozhovoru pro deník Právo mluvil o kampani ODS jako o „SPD pro lepší lidi“. Předseda Pirátů kromě toho také uvedl, že ODS se vůbec nezměnila a její předseda představuje pouze fíkový list. Na tato slova Petr Fiala ostře zareagoval na svém twitterovém účtu. „Ivan Bartoš by měl vážit slova,“ napsal.

Ivan Bartoš se v euforii po volbách pustil do ODS, je to prý „SPD pro lepší lidi“. Fiala reaguje na své poměry velmi ostře
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivan Bartoš

Bartoš zkritizoval nejen politiku ODS v Poslanecké sněmovně, ale i roli předsedy strany. „ODS vůbec není pravicově liberální, ale ostře pravicová. Pan Fiala je takový fíkový list, jenže v ODS k žádné razantní ani personální změně nedošlo. Je to pouze pozlátko navenek,“ uvedl Bartoš.

Na to v pondělí na Twitteru reagoval předseda ODS. Podle něj by neměl šéf Pirátů zacházet do osobních invektiv. „Ivan Bartoš by měl vážit slova a v politice nezacházet do osobních útoků. Já to také nedělám. Celý můj dosavadní osobní i profesní život jsou důkazem opaku toho, co říká. Věřím, že se jen nechal unést povolebními emocemi. Víc mi jeho slova nestojí za komentář,“ napsal Fiala.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…