Kde máš roušku, do p*či? Chceš nás zabít?“ „Dej si koronu, svině.“ Drsné VIDEO muže, co se prošel po Praze

18.03.2020 18:59

Ještě nezačal platit příkaz nošení roušek ve venkovním prostoru, který dnes na tiskové konferenci oznámil premiér Andrej Babiš, ale někteří lidé se už zřejmě rozhodli vzít zákon do vlastních rukou. Jako třeba rapper POSS€, který natočil krátké, ale velice výmluvné video, v němž nadává všem, které venku vidí bez roušky na obličeji.

Kde máš roušku, do p*či? Chceš nás zabít?“ „Dej si koronu, svině.“ Drsné VIDEO muže, co se prošel po Praze
Foto: Repro instagram
Popisek: Rapper Posse
reklama

„Kde máš roušku, do píči, chceš nás zabít všechny, ty vole?“ ptá se na videu rapper jedné kolemjdoucí. „Že jo, dej si koronu, ty svině, ty vole. Chcípneš,“ volá pak na dvě Asiatky, které jedí na Karlově mostě. „Kde máš roušku, do hajzlu, chceš nás zabít všechny, ty vole?“ obměnil rapper lehce sprostoty u ženy, která se sundanou rouškou zírá do mobilu.

„Kde máš roušku, ty vole, ty vypadáš na umření? Vem si něco na sebe, do píči. Chcípneš, ty vole,“ vzkázal POSS€ muži ve středních letech, okolo kterého procházel. „Žlutá a nemá roušku, nandej si něco na sebe, do píči,“ poučoval další Asiatku. Na poslední dámu se rapper osopil: „Kde máš roušku, do prdele? Jseš voháknutá jak do divadla a na roušku nemáš, jo?“ Dodejme, že ani jedna ze situací nebyla taková, kdy byla rouška oficiálně nakázána.

Jako jeden z prvních začal osvětu o rouškách šířit moderátor a publicista Petr Ludwig, velice záhy se iniciativy chopil také Milion chvilek pro demokracii, který vyhlásil heslo Roušky Všem!

V Praze povinnost nosit roušky velice prosazuje primátor Hřib, který je nejdříve nakázal nosit v MHD, následně i v obchodech a jiných prodejnách, kde je ještě povolen provoz.

Anketa

Měla by policie pokutovat občany, kteří během současných opatření např. skupinově popíjejí v parcích?

96%
4%
hlasovalo: 21658 lidí
Za nedostatek profesionálně vyrobených roušek byl často kritizován premiér Andrej Babiš. Ten následně povolil znovuotevření galanterií, aby si občané mohli ochranné pomůcky vyrobit svépomocí, a na dnešní tiskové konferenci oznámil, že se ustanovuje povinnost roušky nosit i venku. Na roušky pak padl dotaz od Josefa Kopeckého z iDNES. „Týká se to mnoha milionů lidí, tak jak se to bude kontrolovat a jakou za to bude možné udělit sankci?“

„Je to apel,“ uvedl premiér Babiš, který se dotazu lehce zasmál. Lidé podle něj jsou zodpovědní a vidí, co se děje. „Nikdo tu nechce nikoho pokutovat. Zařadili jsme to mezi úmyslné šíření, takže je to trestný čin. Ale věříme, že lidé to pochopí a budou to realizovat v zájmu vlastního zdraví,“ vyzval premiér.

Fotogalerie: - Rouškolidé

Od úterý je pro cestující v pražské mhd rouška zak...
Od úterý je pro cestující v pražské mhd rouška zak...
Od úterý je pro cestující v pražské mhd rouška zak...
Od úterý je pro cestující v pražské mhd rouška zak...
Od úterý je pro cestující v pražské mhd rouška zak...
Od úterý je pro cestující v pražské mhd rouška zak...

Naopak mezi zastánce roušek se neřadí bývalý prezident Klaus, který v rozhovoru pro Echo24 deklaroval, že nemá strach, a prohlásil: „Taky doma nemám roušku. Někdo se podivoval, jak to, že nenosím roušku. O mně je všeobecně známo, že na lyžích nenosím helmu. To je taková moje polemika s takzvaným principem předběžné opatrnosti, který přes zelenou ideologii ovládl náš svět.“ 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: kas
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bobošíková? Tak to je otevřené vyhlášení války, bije na poplach senátor Smoljak. Zpražila jej novinářka ze slavné rodiny

22:11 Bobošíková? Tak to je otevřené vyhlášení války, bije na poplach senátor Smoljak. Zpražila jej novinářka ze slavné rodiny

Novinářce Lucii Groene Odkolek ruply nervy nad facebookovým výlevem senátora Davida Smoljaka (STAN),…