Kolář junior, pražský starosta, se zase předvedl. Skoupil noviny s Babišem a rituálně je spálil

15.07.2018 8:37

Obsah sobotního vydání deníku Mladá fronta Dnes nerozdýchal starosta Prahy 6 za TOP 09 Ondřej Kolář, syn Petra Koláře, bývalého diplomata, který je nyní spojován především s neziskovou organizací Evropské hodnoty. Skoupil proto několik výtisků a oznámil, že je hodlá na protest nekompromisně spálit nad vlastnoručně založeným ohněm. Podle jeho slov jej nejvice vytočil rozhovor s majitelem listu Andrejem Babišem vypovídající o tom, že komunisti jsou fajn, normální stranou, jejíž účast ve vládě je velmi dobrá. Upozornil na to server Forum24.cz.

Kolář junior, pražský starosta, se zase předvedl. Skoupil noviny s Babišem a rituálně je spálil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář

Neskončilo to však jen u pálení novin. Své rozhořčení starosta Prahy 6 dal na odiv i na sociální síti Facebook. „Dneska ráno jsem dostal pěkně studenou sprchu. Kamarád mi poslal fotku titulní stránky Mf Dnes. Často mi posílá různé fóry, tak jsem si myslel, že i tohle je vtip. Ale nebyl. Tak jsem šel do nejbližšího obchodu a koupil všechny mladé fronty, co tam měli. Večer budeme opékat buřty, tak toho bude dost na podpal,“ napsal Kolář.

Původní zdroj ZDE

Skoupením tolika výtisků prý následně došel i k myšlence, že je možná škoda jakou spoustu lidí tím ochudil o příležitost přečíst si, co že to máme v čele téhle země za člověka. „Dozvěděli by se třeba, že za to, že rehabilitoval bolševika, je zodpovědná hlavně ODS. No, Odeeska sice udělala po volbách chybu, ale do vlády si komanče vzal Babiš, ne Fiala,“ zdůraznil a dodal, že to už mu nikdy nikdo, ani sebelepší marketér, neodpáře.

„Ale co. Večer bude oheň! Snad jen ty buřty nebudou karcinogení,“ napsal Kolář a připojil fotografii již nachystaného ohniště.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: nab

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lipovská promluvila pro PL o penězích v ČT. Je to vážné. Wollner křičí: Moje generace jí vybojovala svobodu...

15:49 Lipovská promluvila pro PL o penězích v ČT. Je to vážné. Wollner křičí: Moje generace jí vybojovala svobodu...

Ekonomka Hana Lipovská, členka Rady ČT a kandidátka Volného bloku Lubomíra Volného pro podzimní volb…