Krejčíř kritizuje zastavení Starkova stíhání

21.05.2011 13:40 | Zprávy

Rodina uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře se ohradila proti zastavení stíhání Jaroslava Starky a dalších obviněných v případě únosu Krejčířova otce Lamberta.

Krejčíř kritizuje zastavení Starkova stíhání

"Mohu potvrdit, že si zmocněnkyně pana Krejčíře mladšího a jeho matky stížnost podala," řekla Lidovým novinám mluvčí městského státního zastupitelství Štěpánka Zenklová.

O stížnosti nyní rozhodne pražské vrchní státní zastupitelství, které může celý případ nakonec znovu otevřít.

Přitom žalobkyně celou kauzu ukončila koncem letošního dubna s tím, že je nepochybné, že byl Lambert Krejčíř unesen a následně kvůli tomu zřejmě zemřel. Nepodařilo se ale dokázat, že za celou věcí stáli příbramský fotbalový boss Starka nebo jeho spolupracovník Vlastimil Spěvák.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jac

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Jaké budou další kroky ANO?

Vládu se vám odvolat nepodařilo, ale dost pravděpodobně budete v příští vládě, jak se pak k celé kauze postavíte? Budete ji prošetřovat? Protože ani já pod hlavičkou ODS nevěřím nezávislému prošetření.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Green Deal, být či nebýt? Hlavní předvolební otázka podle publicisty Součka

13:07 Green Deal, být či nebýt? Hlavní předvolební otázka podle publicisty Součka

Jaká je úplně zásadní otázka letošních voleb? Tak se ptá ve svém komentáři pro ParlamentníListy.cz p…