Letná? Jiří Ovčáček šokuje: Možná vstoupí do politiky

23.06.2019 19:55

Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se dnes rozhodl rázně vyslovit. Protesty na Letné, kterých se účastnily statisíce lidí, jej přiměly k tomu, že zvažuje vstup do aktivní politiky. Uvedl to v jedné z diskusí na sociální síti.

Letná? Jiří Ovčáček šokuje: Možná vstoupí do politiky
Foto: Archiv PLTV
Popisek: Jiří Ovčáček v pořadu Horké téma

„Jestli na podzim sáhnou k násilným protestům, provedu mocnou pomstu. Oznámím vstup do aktivní politiky po ukončení mandátu pana prezidenta v roce 2023. A možná i dříve,“ uvedl na adresu demonstrujících Jiří Ovčáček. „Je neděle, den Páně. A to jest nutno dělat lidem radost,“ dodal poté dále v diskusi.

Na svém facebookovém profilu dále sdílel otevřený dopis všem, kdo jsou podle něj mlčící většinou, a dnes tedy nemanifestovali proti výsledku svobodných voleb. „Z osobních rozhovorů s mnohými z vás i z vašich e-mailů a zpráv vím, že jste protesty Milionu chvilek znepokojeni, že se často cítíte aktivisty a novináři uráženi za svou svobodnou volbu a názor. Jako kdyby každý z milionů občanů České republiky volících Miloše Zemana a Andreje Babiše byl něco méněceného oproti ‚šlechtě‘ z Letné. Věřte, že tomu tak není,“ uvedl Ovčáček.

„Mohu s plnou odpovědností prohlásit, že pan prezident si váží každého z vás, nikým nepohrdá a nesnižuje vaše občanství a přínos pro tuto republiku. Ať jste mladým člověkem, mámou, tátou, seniorem nebo těžce pracujícím člověkem. Pan prezident je s vámi. A je Petrem – Skálou české svobody a demokracie. Nepřipustí, aby ulice rozhodovala za miliony a miliony lidí. V demokracii rozhodují svobodné volby. Alfa a omega každé opravdu svobodné společnosti. Jsme s vámi, buďte s námi!“ uzavřel svůj dopis Ovčáček.

„?O co reálně kráčí na Letné? ?Vůdce Milionu chvilek nenávisti:? ?Pokud by opozice složila vládu bez hnutí ANO, tak by to bylo ideální. Podporuji tento záměr,“ uvedl také Ovčáček.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Říci, že to má něco společného s islámem? Ve Francii je to o krk. Profesor z Paříže podává hrozivé svědectví

22:16 Říci, že to má něco společného s islámem? Ve Francii je to o krk. Profesor z Paříže podává hrozivé svědectví

GATESTONE INSTITUTE Kdo hájí člověka obviněného z rasismu, ten riskuje, že z něj bude také obviněn. …