Na tiskovce STAČILO! řekla Konečná, co viděla v supermarketech

15.01.2025 13:21 | Reportáž

Jako „relevantní protiváha k asociální politice vládní garnitury“ se představila koalice STAČILO! při tiskové konferenci k podpisu memoranda o podpoře. Signovaly jej strany KSČM, ČSNS a SD-SN. Tyto tři strany také tiskovku pořádaly. Na pódiu kromě předsedy STAČILO! Daniela Sterzika usedli předsedové těchto stran Kateřina Konečná, Alena Dernerová a Michal Klusáček. Na tiskovce také Konečná řekla, co viděla v supermarketech a co jí říkají občané.

Na tiskovce STAČILO! řekla Konečná, co viděla v supermarketech
Foto: Jakub Vosáhlo
Popisek: Tisková konference STAČILO

„Memorandum dává základ spolupráce, ale takové, aby se z nás nestala koalice SPOLU, slepenec a slátanina bez jakékoliv relevance,“ vysvětlil pro ParlamentníListy.cz předseda STAČILO! Daniel Sterzik, zvaný Vidlák. Součástí je i závazek, že všichni poslanci budou bez ohledu na stranickou příslušnost akceptovat společný poslanecký klub.

Přidat se podle něj může kdokoliv. Memorandum je otevřené i dalším subjektům, které budou schopny akceptovat politickou deklaraci hnutí STAČILO!.

V ní je kladen důraz na tradiční levicovou politiku, národní identitu a hrdost na kulturní dědictví a společnost, kde každý občan bude slyšen a také zastoupen.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

výborně Kateřino, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusetatík , 15.01.2025 13:54:51
máte můj hlas i s celou mou rodinou žádné ano nás nevytrhne je potřeba ano hlídat a brzdit před názory na ukrajinu i když si myslím že v době voleb bude ukrajina v jiné situaci zásluhou Trumpa.

|  21 |  0

Další články z rubriky

Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

16:16 Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

„Ústavní soud je kritizovatelný, a naopak je v zájmu demokracie se o jeho selháních bavit,“ zdůrazňu…