Nahatý volič Jiřího Drahoše natočil VIDEO: Zeman je zločinec! Konec demokracie. Budou tu koncentráky

30.01.2018 7:17

Na serveru YouTube se objevilo video polonahého občana, pod videem podepsaného jako Rostislav Adam, jenž se vyjádřil k vítězství prezidenta Miloše Zemana ve volbách. Podle něj došlo k demokratickému odhlasování konce českého státu. „Demokracie v Česku s přítomností fašisty Zemana na Hradě a fašistických stran ANO, SPD a KSČM v parlamentu defintivně končí,“ myslí si též Adam.

Nahatý volič Jiřího Drahoše natočil VIDEO: Zeman je zločinec! Konec demokracie. Budou tu koncentráky
Foto: Repro Youtube
Popisek: Nahý odpůrce Miloše Zemana
reklama

„Je 28. ledna 2018, včera, předevčírem byly prezidentské volby, ve kterých zvítězil zločinec Miloš Zeman,“ zajíkal se Adam. „Fakt děkuju těm, kteří ho volili a kteří mu dali přes 50 procent. Tímto zvolením Miloše Zemana zemřela v ČR demokracie,“ je smutný mladý muž.

„Byla tady šance, pokud by se zvolil pan profesor Drahoš, že se o problémech lidí začne konečně mluvit. Lidé si ovšem zvolili, že chtějí stále ten marasmus a že chtějí to dovést až do toho stavu, kdy se tady budou vraždit lidi. Je mi z České republiky zle,“ dodal.

Anketa

Chcete, aby Zeman jmenoval Babiše premiérem i napodruhé?

89%
11%
hlasovalo: 7516 lidí

„Takže až půjdete do koncentráku, které tady vzniknou, tak si nestěžujte. Pro vás, kdo jste stejně jako já volili pana Drahoše v druhém kole, tak pojďte, noste černé pásky. Jako známení toho, že po sto letech, kdy tedy si připomínáme vznik československého státu, tento stát definitivně zaniká včetně jeho nástupnického státu České republiky. Nebo aspoň demokracie v tomto státě,“ zmínil.

„To, proč jsem tady do půl těla, tak to je na podporu té paní, která vyjádřila přímo Zemanovi svůj vlastní názor a byla za to nespravedlivě odsouzena k vyhoštění,“ zdůvodnil mladík. „Názor, že Zeman je zločinec, zastávám, i když jsem oblečen,“ uzavřel.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Orbán: Migrace nejde zastavit, řekla mi Merkelová. Tak se dívejte, odpověděl jsem. Vrbětice, to je takto

13:14 Orbán: Migrace nejde zastavit, řekla mi Merkelová. Tak se dívejte, odpověděl jsem. Vrbětice, to je takto

Po dlouhé době poskytl Viktor Orbán rozhovor slovenským médiím, konkrétně Deníku Postoj. Mluvil hned…