Osvětim neosvobodili Rusové? Milé elity EU... Přepisují se dějiny v přímém přenosu? Martin Koller přináší fakta

06.02.2020 20:27

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Bezpečnostní analytik Martin Koller se tentokrát vyjadřuje k výrokům elit EU, podle kterých byl koncentrační tábor v Osvětimi osvobozen spojeneckými silami. „Lež a korupce jsou základními pilíři EU,“ udeřil Koller. A autorům výroku poskytuje zdarma lekci z dějin včetně míry židovského utrpení, ke kterému v Osvětimi došlo. „Obecně můžeme mluvit o pokračování snahy německého vedení EU o změnu oficiální historie,“ varuje Koller a říká, že cílem je zamlčovat německé válečné zločiny.

Osvětim neosvobodili Rusové? Milé elity EU... Přepisují se dějiny v přímém přenosu? Martin Koller přináší fakta
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Koller
reklama

V podstatě už jen navazuji na známého poctivce a neúnavného hledače dobra a pravdy Jana Schneidera, ale nelze přehlédnout další vítězství euromarxistické pravdy a lásky, především té pravdy v německé bruselské EU. Prohlášení nejvyšší komisařky a dalších dvou šéfů této instituce ničící Evropu k 75. výročí osvobození nacistického koncentračního tábora v Osvětimi spojeneckými armádami je opravdu ilustrativní lží, která opět dokazuje, že lež a korupce jsou základními pilíři EU.

Anketa

Byl by Dominik Hašek dobrý prezident?

2%
98%
hlasovalo: 32403 lidí

Soustava více než 40 koncentračních táborů komplexu Osvětim, později Osvětim Březinka (Auschwitz-Bürkenau), především nebyl nacistický koncentrační tábor, ale německý. Pseudostát vedený nacisty, které podporovala většina Němců, se oficiálně jmenoval Třetí říše národa německého a měl v době založení prvního koncentráku roku 1940 diplomatické kontakty s mnoha zeměmi včetně USA, SSSR, Švýcarska nebo Švédska. Takže žádné Nacisticko a nacistický koncentrák, ale německý. Jako dozorci tam ostatně pracovali nejen Němci, ale i více než 200 Ukrajinců. Proto by parta z Bruselu a Berlína mohla mluvit rovněž o osvobození koncentráku banderovského. Obzvláště by to měli zdůraznit v situaci, kdy se přední reprezentant Fialovy ODS chystá stavět dozorcům z německých koncentráků ukrajinského původu, kteří sloužili i v první divizi ROA, pomník v Řeporyjích. Pochybuji, že tyto zločince dokáže nějakým způsobem separovat od ostatních zrádců, kteří bojovali v celé Evropě proti Spojencům (kteří osvobodili Osvětim), a to i s podporou pánů Fialy a Vondry, kteří se v něm vidí.

Pro informaci je dobré připomenout, že v komplexu Osvětim-Březinka bylo zavražděno zhruba 1,3 až 1,5 milionu lidí, z toho kolem 90 % židů. Ostatní pocházeli z celé Evropy včetně 15 000 sovětských válečných zajatců. Přesný počet zavražděných, většinou v plynových komorách, se nedá přesně zjistit. V Osvětimi se konaly rovněž experimenty německých, nikoli nacistických lékařů na živých lidech včetně dětí. V listopadu 1944 byl hlavní tábor zrušen, plynové komory demolovány trhavinou, 58 000 vězňů schopných jít vyrazilo na pochod smrti do Německa a táborové baráky se zbývajícími byly zapáleny.

Fotogalerie: - Rozloučení s Kuberou

Pietní shromáždění k uctění památky předsedy Senát...
Pietní shromáždění k uctění památky předsedy Senát...
Pietní shromáždění k uctění památky předsedy Senát...
Starosta Teplic Hynek Hanza(vpravo)
Marek Hilšer
Pietní shromáždění k uctění památky předsedy Senát...

Rudá armáda, nikoli nějaká spojenecká vojska, osvobodila pouze 7 500 vězňů z celého komlexu. Nicméně Rudá armáda byla jednou z hlavních tří ve spojenecké koalici proti nacistickému Německu a jeho fašistickým satelitům. Ovšem tvrzení, že Osvětim osvobodila spojenecká vojska, je asi stejně smysluplné jako tvrdit, že Rudá armáda se vylodila na Sicílii nebo v Normandii, protože byla součástí spojenecké koalice. Jak známo, na poslední oslavy vylodění v Normandii euromarxisté bojující za pravdu nepozvali politickou reprezentaci Ruska, zato se tam předváděla reprezentantka Německa Merkelová a tvářila se, že Němci vlastně byli na straně vítězů. Kupodivu nikdo z reprezentantů tehdejších spojeneckých vojsk ji nevykopl a nepřipomněl jí bratříčkování se sudeťáky. Takže opět přehlídka účelových bruselských lží, pokrytectví a primitivní protiruské propagandy.

Anketa

Chcete, aby byl Donald J. Trump znovuzvolen prezidentem USA?

64%
15%
hlasovalo: 6737 lidí

Faktem je, že ztráty Rudé armády v Praze byly kolem 30 vojáků včetně osádky zničeného tanku T-34 na Klárově a v rozsahu takzvané velké Prahy kolem 500 vojáků. Němci odtáhli na základě dohody s reprezentací pražského odboje a především proto, že Rudá armáda byla tak řečeno za dveřmi a blížila se z východu i ze severu. Jinak by se z Prahy nehnuli a čekali na Američany, kteří již několik dnů popíjeli pivo, tehdy ještě české, v Plzni. Němci by bez příchodu Rudé armády stihli zavraždit ještě tisíce obyvatel Prahy, a nejen Prahy. Prahu tedy taky neosvobodili žádní spojenci, ale Rudá armáda jako jeden z hlavních členů spojenecké koalice, ale sama. Americká armáda se před nimi po Praze projela cestou do Velichovek a ani se nenamáhala, aby Němce vyzvala ke kapitulaci, přestože ti by to přijali s nadšením a kapitulovali by možná rádi i před jedním seržantem v jeepu s bílou hvězdou.

Fakt, že americká armáda se ani nepokusila vyzvat Němce ke kapitulaci již pátého května, stál český národ několik tisíc životů, jak popravených vězňů, tak v boji, protože musel s výjimkou úzkého pruhu území na jihozápadě čekat na osvobození Rudou armádou. Pokud bychom měli vzít stejné měřítko na americkou armádu, která neměla v Plzni vyklizené Němci žádné padlé a jen jednoho opilého utopence, museli by plzeňští radní zbourat všechny pomníky americké armádě. Oni s tím už stejně začali, protože se nestyděli prodat budovu, v níž sídlil Patton Memorial, a vlastně toto pracoviště pracující dlouhodobě na informovanosti o americké armádě pomalu vyhodit na ulici. Euromarxisti z Berlína a Bruselu, kteří dlouhodobě štvou proti americkému prezidentu Trumpovi, museli být přímo v radostném rauši.

Fotogalerie: - Trikolóra v Pardubicích

Poslankyně a místopředsedkyně hnutí Trikolóra Zuza...
Poslankyně a místopředsedkyně hnutí Trikolóra Zuza...
Poslankyně a místopředsedkyně hnutí Trikolóra Zuza...
Poslankyně a místopředsedkyně hnutí Trikolóra Zuza...
Poslankyně a místopředsedkyně hnutí Trikolóra Zuza...
Poslankyně a místopředsedkyně hnutí Trikolóra Zuza...

Jen bych ještě připomněl, že komplex táborů Osvětim-Březinka měl i mimořádný ekonomický efekt. Byla tam postavena řada továren, kde pracovali zadarmo vězni. Dále se zpracovávalo vše po zavražděných, počínaje jejich zlatými zuby. To vše pomáhalo k udržování chodu Německa ve válce. A nedělejme si iluze, pomohlo to i ekonomickému startu Německa po válce. Z nakradeného majetku se velká část nevrátila a Německo dluží dodnes reparace mnoha zemím, počínaje Ruskem. Fakt, že Německo nepotrestalo většinu válečných zločinů svých vojáků, policistů a civilistů na okupovaných územích států Evropy, je ilustrativní doklad nacistické zatvrzelosti a arogance a dodnes je vyřazuje ze společenství slušných a demokratických antinacistických zemí.

Takzvané spojenecké osvobození Osvětimi má ještě jeden trapný podtext, který vede reprezentanty USA a Británie k neodporování německému lhaní kolem druhé světové války, a o Osvětimi především. Z tamních koncentráků uprchlo několik stovek lidí. Dva z nich se dostali až do Anglie a informovali slavné spojence o Osvětimi. Opakovaně nejen uprchlíci, ale reprezentanti světového židovstva požadovali bombardování komplexu táborů Osvětim-Březinka. Kupodivu se nic takového nestalo. Dokonce nebyly bombardovány ani železniční tratě, po nichž se dovážely budoucí oběti plynových komor z celé Evropy. Politici a velitelé letectva USA a Británie vymýšleli všemožné výmluvy a realizaci odkládali. Vězňové přitom viděli vícekrát spojenecké bombardovací svazy, které letěly kolem. Až po válce vyšel najevo ostudný fakt, že USA i Británie nechtěly přijímat židovské uprchlíky. To ostatně dělali již v rámci nacistického teroru v Německu před válkou. Švýcarsko dokonce řadu z nich zadrželo a vydalo Němcům. Málokdo dnes připomíná, že nezanedbatelný počet židů naopak přijala Čína a jihoamerické země. Slavná spojenecká vojska rovněž odmítla shoz zbraní vězňům, kteří byli ochotni raději povstat než se nechat umučit. Sovětští zajatci dokonce jednou povstali a židovské komando z krematoria rovněž.

Fotogalerie: - Babiš v Janově

Premiér Babiš přijel 30. ledna 2020 do Janova už p...
Do téměř vybydleného ghetta ho doprovázela ministr...
Starostka Litvínova Kamila Bláhová (ANO) ukazuje p...
Dům na sídlišti Janov v severočeském Litvínově.
Dům na sídlišti Janov v severočeském Litvínově.
Blok D3 v Třebušické ulici na sídlišti Janov. Zde ...

Obecně můžeme mluvit o pokračování snahy německého vedení EU o změnu oficiální historie s cílem postupného zamlčování německých zločinů z období druhé světové války a v posledních letech před druhou světovou válkou. Jen bych závěrem připomněl, že euromarxismus definuji pracovně jako politickou ideologii tvořenou spojením koloniálního imperialismu, trockismu, islámského neomarxismu Garaudyho, protibělošského rasismu a byrokratického teroru Bruselu, realizovanou cestou podpory menšin a sexuálních úchylek všeho druhu vůči životním zájmům evropských národů, států a jejich základu rodině, a to ve službách nadnárodních globalistických korporací a jejich evropské služky německého rasistického kolonialismu a revanšismu. S původním marxismem má euromarxismus společné pouze to, že mnozí z jeho současných tvůrců, hlasatelů a přisluhovačů jsou bývalí i současní evropští socialisté, komunisté a další levičáci včetně křesťanských a ohlupují národy Evropy pseudolevičáckými a ekologistickými mediálními komediemi.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Martin Koller
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Havlovy příjmy v roce 80? Olga Havlová je nevědomky vyzvonila policejnímu donašeči. Se posaďte, zhluboka nadechněte. Máme tajný, dosud nezveřejněný záznam estábáků

4:44 Havlovy příjmy v roce 80? Olga Havlová je nevědomky vyzvonila policejnímu donašeči. Se posaďte, zhluboka nadechněte. Máme tajný, dosud nezveřejněný záznam estábáků

CHARTA 77 Jak už ParlamentníListy.cz napsaly mnohokrát, socialistická tajná policie měla špicly prak…