P*del v ústech Miroslava Kalouska! Jde o Zemana

23. 1. 2019 14:59

Jaký je názor Miroslava Kalouska na lidi, které Miloš Zeman chválí? „Pro Zemana není důležité, co prospěšného ten či onen člověk udělal. Zajímá ho pouze indikátor, kdo mu vlezl hlouběji do prdele.“ A pro příklady nešel daleko. Ale vulgarismy jeho voličům vadí.

P*del v ústech Miroslava Kalouska! Jde o Zemana
Foto: Kalousek
Popisek: Miroslav Kalousek na tiskovém brífinku před schůzí sněmovny

Celou věc odstartoval europoslanec Pavel Telička zvolený za ANO. Cituje Zemanova slova pro deník Blesk: „Považuje kolegu Kellera za historicky nejúspěšnějšího europoslance. Nechám mepranking.eu stranou, ale buď jde o urážku zbylých tří europoslanců za ČSSD, nebo jen Zemanovu mstivost. Každý z nich nechal o 500 % větší stopu než Keller,“ míní europoslanec.

 

Anketa

Líbí se vám Zemanův termín ,,lepšolidé"?

91%
hlasovalo: 13194 lidí
Jeho statusu si všiml Miroslav Kalousek. A nebral si servítky. „Se stejnou samozřejmostí pasoval Jiřího Rusnoka do role nejlepšího ministra financí v historii ČR. Pro Zemana není důležité, co prospěšného ten či onen člověk udělal. Zajímá ho pouze indikátor, kdo mu vlezl hlouběji do prdele. V této soutěži nemají pánové Keller a Rusnok konkurenci,“ říká jeden z největších Zemanových kritiků.

 

Sprostého výrazu si všiml Jiří Tomek a ptal se, zda by se to obešlo i bez něj. „Zajisté šlo, odpusťte, prosím. Leč bylo by to méně srozumitelné. Nikam jinam totiž Rusnokové nelezou,“ obhajoval svá slova předseda poslaneckého klubu TOP 09. „Odpušteno. Ti, kdo jdou v čele, jdou často příkladem. Je to pak škoda,“ odpovídá Pelc.

I David Pelc měl výhrady: „Pane Kalousku, vcelku vám fandím a TOP 09 i volím, ale, prosím vás, nesnižuje se jako člen Poslanecké sněmovny k prezidentovu slovníku. Soukromě samozřejmě, všichni jsme lidé, ale veřejně, prosím, ne.“

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: kas

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Staří, blbí? Vážná slova o Česku: Jde o EU a euro

9:36 Staří, blbí? Vážná slova o Česku: Jde o EU a euro

Ekonomka Hana Lipovská se na svém facebookovém profilu vyjádřila k problematice eura. A na pomoc si …