Pavel Šafr: Babiš je šéf mafie

09.08.2021 6:52 | Ze sítí

Šéf významného média Forum24 Pavel Šafr se, jak je jeho dobrým zvykem, obul do premiéra Andreje Babiše (ANO). Prý je „capo di tutti capi“. A my občané žijeme údajně v mafiánském státě. Fotografie před cukrárnou že odhalila leccos. Narozeninová párty s Babišem mladším možná také.

Pavel Šafr: Babiš je šéf mafie
Foto: Repro Youtube
Popisek: Šéfredaktor Fora24, Pavel Šafr

Premiér Andrej Babiš pořádal předvolební mítink ve svých domovských Průhonicích. Podepisovaly se knihy a točila se zmrzlina. Celou poklidnou akci, na kterou se sjelo mnoho Babišových příznivců, narušovaly pouze odpůrci vládních covidových restrikcí. Jeden z aktivistů se v jednu chvíli přiblížil ke stolku, kde premiér poctivě podepisoval fanouškům svoji novou knihu, a zpražil ho dobře mířenou dávkou vajíček.

Babiš, řádně zapatlaný od žloutku, se následně se svou ochrankou uchýlil do blízké cukrárny. Na místě byla přítomna i policie. Pavel Šafr v návaznosti na to sdílel právě fotografii cukrárny a před ní stojící ochranku s policií. A vyvodil z ní vskutku mnohé. „Česká republika 2021: mafiánský stát. V první linii policie, v druhé linii bodyguardi a mafiáni. A za nimi je schovaný Vůdce. Capo di tutti capi. Fascinující fotka,“ napsal skoro jakoby v úžasu.

Šafr je znám jako dlouhodobý a nesmlouvavý kritik Andreje Babiše. Účastnil se například, spolu s řeporyjským starostou Novotným a s Džamilou Stehlíkovou, i oslavy narozenin premiérova nejstaršího syna Andreje, který se v poslední době zjevuje často v českých médiích a netají se tím, že chce ovlivnit co nejvíce občanů, aby nevolili jeho otce a hnutí ANO. Premiér má se svým synem dlouhodobě komplikovaný vztah.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: AZy

Marek Benda byl položen dotaz

Novotný

Umět odpouštět je lidské, to je pravda, ale nemyslíte, že to nejde do nekonečna? Vždyť Novotnému jeho hulvátství prochází neustále, nejde přeci je o Slováčkovou, ale on uráží všechny a evidentně se v tom vyžívá. Vám třeba nevadí, jak se teď naváží do Konečné a její rodiny? Vždyť to je otřesné, a to ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rakušan a masakr na FF UK? „Já státu nevěřím. A Foltýn mi to nenařídí.“

7:40 Rakušan a masakr na FF UK? „Já státu nevěřím. A Foltýn mi to nenařídí.“

Na jedné straně pochybnosti, které se stále valí na zásah policie proti vrahovi Davidu Kozákovi. Na …