Pospíšil z TOP 09: Na TV Prima zvítězil Drahoš

24.01.2018 8:14 | Zprávy

Drahoš a Zeman. Politici se přu o to, kdo byl v prezidentské debatě na FTV Prima lepší. Byl to Jiří Drahoš, nebo vítězil spíše Miloš Zeman? I na české politické scéně se ukazuje, jak je česká společnost rozdělená. Zatímco statutární místopředseda ČSSD Milan Chovanec má za to, že Zeman byl pohotovější, předseda TOP 09 Jiří Pospíšil se domnívá, že zvítězil Drahoš, a to díky své slušnosti a díky tomu, že Zeman neříkal pravdu.

Pospíšil z TOP 09: Na TV Prima zvítězil Drahoš
Foto: Hans Štembera
Popisek: Duel kandidátů na prezidenta Jiřího Drahoše a Miloše Zemana v Hudebním divadle Karlín

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura už během debaty přímo z publika napsal na sociální síť Facebook, že pro něj je jasným vítězem Miloš Zeman. „Pan prezident ve všech tématech pana Drahoše doslova rozdrtil fakty a argumenty a ukázal smutný fakt, že jedinou kvalifikací pana Drahoše je být antizeman,“ vyjádřil svůj názor Okamura. Jasně lepší byl Zeman také podle statutární místopředsedy ČSSD Milana Chovance. Tentýž názor zazněl také v úvodním článku středeční MF Dnes.

Člen nové platformy na záchranu ČSSD Michal Hašek chtěl vědět, zda se pánové před kamerami poprali. „Už se perou? Už se perou? Nebojte, nemyslím žádný fyzický kontakt, ale myšlenkový souboj obou prezidentských kandidátů,“ napsal na Facebook Hašek.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Mgr. Aleš Dufek byl položen dotaz

Uznáváte, že nedostatečně řešíte problémy, které trápí většinu z nás?

Pane Dufku, teď jsem si přečetl tento váš komentář nebo jak to nazvat - https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Dufek-KDU-CSL-Volici-maji-tendenci-se-vymezovat-proti-vladnouci-garniture-756812. Uvádíte v něm, že úspěšná strana bude ta, která dokáže vyřešit reálné problémy lidí - na...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pohodlí u voleb? O to jim vůbec nejde. Korespondenční volba pod palbou

21:15 Pohodlí u voleb? O to jim vůbec nejde. Korespondenční volba pod palbou

„Čistokrevné zlo“ či „konec důvěry občanů v demokratické volby a v jejich výsledky.“ To zní od opozi…