Při odhánění Matoviče se bokem dělo toto. A teď přišel dojezd

13.09.2023 12:32 | Monitoring

Zatímco se někdejší expremiér a šéf hnutí Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti Igor Matovič pral s exministrem vnitra Robertem Kaliňákem, šéf strany Směr-sociální demokracie Robert Fico vyčkával, co se před jeho zraky odehraje. K celému incidentu totiž došlo právě na tiskové konferenci strany Směr, týkala se migrace. Sám se vyjádřil až na sociální síti po skončení brífinku.

Při odhánění Matoviče se bokem dělo toto. A teď přišel dojezd
Foto: Reprofoto: Facebook
Popisek: Rvačka mezi Igorem Matovičem a Robertem Kaliňákem

Předseda Směru Robert Fico se snažil prezentovat své názory na veřejnosti, když se za ním objevil automobil s reproduktory a v něm někdejší premiér a šéf hnutí Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti Igor Matovič. Ten označil představitele Směru za mafiány a bastardy. K němu do auta si to přišel vyřídit exministr vnitra Robert Kaliňák (Směr-SD)

„Vypadni, vypadni,“ křičel Matovič. „Běž pryč, nechytej to, je to náš majetek, běž pryč,“ křičel Matovič na Kaliňáka a pokračoval i ve výkřicích do mikrofonu. „Kaliňák – mafián. Běž do prdele, zloději,“ křičel. „Běž do prdele, Kaliňáku. Vy jste zničili Slovensko,“ křičel dál Matovič.

Následně se oba muži začali rvát, když Kaliňák se drápal na Matoviče do vozu, až ten spustil klakson. „Pusť to, ty hajzle, to je můj majetek,“ křičel Matovič. Kaliňákovi přišli na pomoc další spolustraníci, jeden z nich pak dal Matovičovi z venku dovnitř otevřeným okénkem pěstí. „Hajzlové špinaví,“ křičel Matovič. Poté již zasáhla městská policie.

Robert Fico stál ke rvačce otočený zády a čekal, jak dopadne. Foto: Facebook

„Musím se zastat mých kolegů, kteří poté, co přišel Matovič provokat na naši tiskovou konferenci, udělali s ním pořádek. Matovič dostal to, pro co si přesně přišel. Když jsem byl na vojně, tak mě vždy učili, že s debilem, bláznem, se nedá vyjednávat a že jedna facka je lepší než třicet minut vyjednávání. Je mi jen líto, že nedostal mokrou rukou, protože by to byla vodoléčba,“ podotkl.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Vanda Efnerová

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Euro je cestou k vyšší prosperitě a stabilitě naší ekonomiky

To tvrdíte vy. Pokud ale vím, třeba v Řecku měli Euro a dostali se do velkých finančních problémů, které pak řešili ostatní státy, takže kdyby byla vaše teze správná, jak to že se Řecko dostalo do takových dluhů a hrozil krach jejich ekonomiky?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Poměrně nechutná provokace od jednoho bruselského psychopata, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusebosstanaka , 13.09.2023 14:12:26
na vlastní míting by mu nikdo nepřišel, tak alespoň dorazil parazitovat na mítingu jiné strany. Pokud policie nepoužila legální způsob, jak zabránit tomuto pokusu o rozbití setkání politické konkurence, pak je správně, že to vzali do vlastní rukou sami účastníci, byť byli ještě velmi mírní.

|  15 |  0

Další články z rubriky

O 150 Kč méně. V Polsku. Doufali, že si toho nevšimnete

13:21 O 150 Kč méně. V Polsku. Doufali, že si toho nevšimnete

Že se nakupovat v Polsku už nevyplatí? Možná nesouhlasí Češi, kteří si koupili kilo krůtích prsou v …