Prožili jsme neopakovatelných 22 minut. S prostitutkou v centru Prahy. Ukázali jsme jí fotky politiků, ona začala vzpomínat

28.07.2019 4:43 | Zprávy

Nevídaný ohlas způsobil článek ParlamentníchListů.cz o tom, kterak občan Prahy konfrontoval metropolitního primátora Hřiba se svými zážitky z centra města. Šlo v podstatě o to, že Zdeněk Hřib onomu člověku, jehož redakce zná, namítl, že v souvislosti s centrem o žádných problémech s drogami nebo prostitucí neví. Slíbil však, že se zeptá radního pro bezpečnost Hlubučka. Zdali se tak opravdu stalo, to nevíme, jelikož zmíněný radní během několika dnů na dotaz o narkomanech, dealerech a prostitutkách nereagoval.

Prožili jsme neopakovatelných 22 minut. S prostitutkou v centru Prahy. Ukázali jsme jí fotky politiků, ona začala vzpomínat
Foto: repro ČT, tan
Popisek: Nákup drog na Václavském náměstí objektivem TV Nova. Vše šlo hladce

Kdo se však ozval, byl člověk, který se v minulosti sexuálním byznysem, jak sám tvrdí, živil. Prý jej částečně řídil. Abychom dlouze nechodili kolem horké kaše, jednalo se o pasáka z dob dávno minulých. Tohle „řemeslo“ totiž podle jeho svědectví dávno vymřelo a většina žen a chlapců „je v tom na vlastní pěst, pokud nejdou do klubů, kde mají základní ochranu a zdravotní potřeby“.

Tento muž, říkejme mu Adam, navíc slíbil zprostředkovat rozhovor s prostitutkou, která prý zná naše hlavní město jako málokdo. Slíbili jsme neuvádět její věk a ani místo jejího „pracoviště“. Prý by bylo jasné, kdo s námi hovořil.

Pro neznalé věci je důležité zmínit, že Václavské náměstí, kde je doslova rej živlů a kde lze podle nočních „pracovníků“ sehnat cokoli, je pevně rozděleno na několik částí. Existují zde místa, kde se srocují „cikánské gangy“, vesměs zloději. Pak jde o místa, která řídí jugoslávské mafie a „kde se normální člověk nepohybuje“. Pak je tu prodej drog a dalších věcí, o který se stará síť africky vyhlížejících mladíků. Ani s těmi nechtějí lidé ze sexuálního byznysu nic mít.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Igor Chaun: Zchudlý a odnárodněný občan se nebouří. Znám plán EU

13:33 Igor Chaun: Zchudlý a odnárodněný občan se nebouří. Znám plán EU

Režisér Igor Chaun varuje před migračním paktem, který nedávno vstoupil v platnost. Podle něj není j…