Rumunsko, KSČM, sprostá slova. Na Foltýnově akci diváka vyvedli ze sálu. Nebyla bez odezvy

25.03.2025 7:51 | Zprávy

Komunističtí šmejdi, kreténi či ludra Putin. I takové výrazy použil vládní strategický komunikátor Otakar Foltýn při obhajobě „základních hodnot státu“. Rumunsko je suverénní stát a nechte ho být, řekl. Jeden z diváků byl během akce v Novém Jičíně vyveden ze sálu. Na Foltýnova slova reagovaly ParlamentnímiListy.cz oslovené osobnosti.

Rumunsko, KSČM, sprostá slova. Na Foltýnově akci diváka vyvedli ze sálu. Nebyla bez odezvy
Foto: Screen Youtube
Popisek: Otakar Foltýn beseduje v Novém Jíčíně

Novojičínská otevřená společnost hostí na východě republiky nejrůznější aktivity, v říjnu tam společně besedovali Světlana Witowská a Petr Kolář, v prosinci zde probíhaly Vánoce s Václavem Havlem.

A 20. března v místním Beskydském divadle hovořil s lidmi Otakar Foltýn. Předtím, jak prozradil moderátor, plukovník vystupoval před studenty místního gymnázia, kteří hodinu a půl poslouchali „přednášku o dezinformacích a jak to všechno funguje“.

V divadle lidi zajímalo, jak vysvětlil moderátor, že „lidstvo se drží pod krkem a mnoho lidí tomu nerozumí a neví, ke komu se přiklonit“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Já bych řekla že Foltýn plácá klišé a urážky, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusesathene , 25.03.2025 8:26:22
Všichni vidíme co provádí prezident a pětikoalice! Kdo má rozum a přehled ví, kdo ne s tím je to marné. To musel zvítězit Trump aby jsme slyšeli slova zdravého rozumu! To jak se Foltýn vyjadřuje třeba o Putinovi svědčí pouze o křupanství! A to je zásadní! Slova ludra a svině nepatří na veřejnost od veřejných činitelů! Ta adorace Ukrajiny a Zelenského je taky vizitka, absolutní nepochopení konfliktu Rusko Ukrajina! A to že je Zelenskij demokrat a Ukrajina demokratický stát je těžký úlet Foltýna!

|  23 |  0

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…