Kulik na příkladu České republiky dokumentoval údajný tlak západních tajných služeb na podnikatele, kteří chtějí na Krymu působit. Hovořil o „mentálních omezeních spojených s činností tajných služeb těch či oněch zemí“, které brání nebo přinejmenším omezují možnost svobodného pohybu podnikatelů po anektovaném poloostrově.
„České tajné služby se jednoho z našich kolegů dotazovaly, co dělá na Krymu a jaké jsou jeho obchodní zájmy. Když vás oslovují tajné služby, můžete to považovat za nátlak nebo zájem. V každém případě pachuť zůstává,“ citovala krymského politika agentura TASS.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: čtk
Proč jste nepodpořil zákon, který měl zajistit lepší dostupnost léků a lékáren?
Přijde mi, že se tu opět staví byznys nad zájmy lidí, a v tomto případě i nad zdraví. Nebo co podle vás bylo na zákoně špatného? A proč se u nás pořád nahrává jen těm velkým hráčům? Podívejte se, co to způsobilo třeba v obchodech, ale další příklad jsou třeba operátoři. Proč tu pořád není další, kte...
Další články z rubriky
5:00 Z čeho ten náš český lev tak vypelichal? Keller o moderním logu
NEKOREKTNĚ S KELLEREM „Najděte tři rozdíly,“ vybízí v komentáři pro ParlamentníListy.cz sociolog a f…
- 21:17 Jak se množí liberálové?
- 21:12 EU páchá sebevraždu. Otočíme kormidlo, slibuje Vondráček
- 19:25 Citlivé info o synovi Danuše Nerudové. Smí se to? Rozhořel se boj
- 18:52 Okradení občanů. Vydělají spekulanti a stát. Pikora vysvětlil emisní povolenky
- 18:38 Zbrojaři na prvním místě. Rodiny až na druhé koleji, kritizuje Konečná