Škrtil ji, kopal do hlavy a vše skončilo znásilněním. V Německu začal další soud s migrantem

27.04.2017 7:45

Před okresním soudem v Mannheimu včera započal proces s alžírským migrantem, který loni v létě brutálně zbil a znásilnil mladou ženu. Bližší podrobnosti k dalšímu otřesnému případů znásilnění migrantem přináší německá média.

Škrtil ji, kopal do hlavy a vše skončilo znásilněním. V Německu začal další soud s migrantem
Foto: Jan Rychetský
Popisek: O nabíjení mobilů u jedné z restaurací je obrovský zájem

K děsivé události došlo loni 22. června v Mannheimu krátce po čtvrté hodině ranní, kdy se šestadvacetiletá studentka Lea M. vracela do místa svého bydliště na Käfertaler Straße. Svého pronásledovatele zpozorovala na mostě Kurpfalz. Následujících deset minut se snažila ho setřást, ale to se jí, bohužel, nepodařilo. Pachatel, sedmadvacetiletý alžírský azylant Housin B., ji celou cestu obtěžoval a neopustil ji ani, když dorazila do domu, kde bydlela.

Když otevřela venkovní dveře, zezadu ji natlačil do domovního dvora a tam ji neuvěřitelně brutálně napadl. „Svoji oběť začal škrtit a když klesla k zemi, tak ji začal kopat do hlavy, obličeje i ramen, až upadla do bezvědomí. Zakrvácená a vyděšená oběť byla nucena poskytnout Alžířanovi orální uspokojení a poté byla ještě znásilněna a oloupena o zlatý řetízek. Utrpění trvalo dohromady téměř tři hodiny,“ cituje Bild státní zástupkyni Jeannette Zipperer.

Bohužel, ani poté ještě nesmírné utrpění mladé ženy neskončilo. Alžírský migrant ji po šesté hodině ranní odvlekl ke břehům řeky Neckar. Tam se s ní posadil na lavičku a začal ji zuřivě líbat. Až deset minut před sedmou hodinou zachránil ztýranou ženu kolem náhodně běžící muž. Vedle vážné psychické újmy utrpěla Lea M. také zlomeninu orbity, páteře, klíční kosti. Dále lékaři objevili dvě zlomená žebra a hluboké stopy na krku po škrcení.

Obžalovaný Housin B. Před soudem neprojevil žádnou lítost a choval se po celou dobu trvání prvního stání velmi potichu. Jeho obhájkyně Andrea Combé uvedla pro deník Bild, že její klient se přiznal k ublížení na zdraví. „Jestli ženu také znásilnil ukáže až pokračování soudního líčení.“ Znásilněná a zbitá oběť se před soudem včera neobjevila. „Je nucena pokračovat v psychiatrické léčbě a není schopna se objevit v blízkosti svého trýznitele,“ uvedla její advokátka Sabrina Hausen.

Jak uvádí server Mannheim24, pachatel byl chycen policií šest dní po spáchání trestného činu a od té doby se nachází ve vazbě. Původně si úřady nebyly jisté, kolik je pachateli vlastně let. On sám uváděl ročníky narození 1998, 1993 a 1992. Další slyšení je naplánované na třetího, pátého, desátého, dvanáctého a sedmnáctého května. Tehdy by si měl obžalovaný vyslechnout rozsudek, který vzhledem k brutalitě činu bude patrně značně vysoký.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pro

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Liberál byl Havel, vy ne! Saša Vondra pošimral „kavárnu“. A Piráty nepotěší. Ani Gretu

15:22 Liberál byl Havel, vy ne! Saša Vondra pošimral „kavárnu“. A Piráty nepotěší. Ani Gretu

Europoslanec Alexandr Vondra (ODS) se obul do Zelených i do dnešních liberálů. Prý ve skutečnosti žá…