Smějí se Babišové. Kdo? Kyselé p*dele. Neuvěříte, kdo to řekl

18.12.2019 13:43

Aféra s instagramem Moniky Babišové včera vedla k tomu, že premiérova manželka už střípky ze svého života neposkytuje veřejně. „Víte, co si myslí voliči pana Babiše o uštěpačných komentářích k instagramu paní Babišové a jejímu večírku? Nic, anebo, že to píšou závistivé, kyselé p*dele bez smyslu pro humor,“ nechal se slyšet režisér Hřebejk. A dodal, že proti paní Babišové nic nemá a klidně by o ní natočil film.

Smějí se Babišové. Kdo? Kyselé p*dele. Neuvěříte, kdo to řekl
Foto: Repro Instagram
Popisek: Monika Babišová a Ivan Šablatúra

Jak informovala ostatní média, instagram Moniky Babišové už není veřejný. K uzamčení se premiérova choť rozhodla poté, co její fotky z večírku vyvolaly negativní reakci. Zmíněného večírku se zúčastnil zahradník Ivan Šablatúra, a to v kostýmu kardinála. Monika Babišová zvolila tématiku amerických Vánoc a Santa Clause.

Foto z večírku a komentář zahradníka:

Vzhledem k tomu, jak je u jisté části společnosti Andrej Babiš a kdokoliv, kdo je s ním spojený, oblíben, se fotky z večírku dočkaly odsuzujících reakcí. Například od Johany Hovorkové na serveru Forum 24.

Šablatúra pak reagoval výše zobrazeným komentářem: „My se bavíme na večírku a chudoba u PC na fotkách. Myslím, že všechno v pořádku.“ Což jen přililo olej do ohně. Nad jeho výrokem se začali lidé pohoršovat na sociálních sítích. „Totální výsměch lidem, co se mají hůř, co neměli štěstí, co jsou v obtížích, co jsou v exekucích... Ale party jede,“ mínil například novinář Ondřej Kundra z Respektu.

A Andrej Babiš reagoval pro Blesk: „Není to v pořádku. Pan Šablatúra je arogantní hlupák a píše nesmysly, které zásadně odsuzuji. Zneužil moji paní ke své reklamě.“ Sám Šablatúra se později omluvil s tím, se nechal vyprovokovat „zlým“ útokem konkrétního uživatele sociální sítě. „Rád bych se omluvil za tu hloupou a zbytečnou větu, kterou jsem napsal na Instagram. Teď mě to mrzí, protože jsem se nechtěl dotknout nikoho dalšího,“ uvedl podle Blesku.

Kundra si opět rýpl, že Ivan Šablatúra připravil Andreji Babišovi kytici pro pro šéfku Evropské komise Ursulu von der Leyen. „Jak může ženu premiéra zneužít někdo, kdo premiérovi říká AĎO a označuje ho při tom? A vyrábí mu kytku pro šéfku Evropské komise...“

Svůj komentář k celé aféře připojil i režisér Jan Hřebejk: „Víte, co si myslí voliči pana Babiše o uštěpačných komentářích k istagramu paní Babišové a jejímu večírku? Nic, anebo, že to píšou závistivé, kyselé prdele bez smyslu pro humor.“

Z publika přišel dotaz, co mu na Monice Babišové vadí. „Na paní Monice mi nevadí vůbec nic, a kdyby někdo napsal dobrý scénář, jak paní Monika s paní Ivanou a její dcerou Kačkou jdou třeba v Moskvě nakupovat do GUMu, když pan prezident s panem premiérem mají jednání v Rosatomu, klidně bych to natočil. David Drábek, nebo Petr Kolečko?“ odpovídal Hřebejk a vyzvídal, zda by mu někdo nenapsal scénář.

„Že je paní Babišová nevkusná, všichni víme. Vkus si nekoupí, jinak to neumí. Už když jsem četla ten článek na Foru 24, říkala jsem si, jaká z něj zas čiší zbytečná nenávist. Ohradili se opravdu hloupě, ale mám pocit, že tentokrát byla vina za rozdmýchání na druhé straně...“ dodávala Blanka Škaloudová.

A ozvala se i europoslankyně Pirátů, Markéta Gregorová: "Mně na kauze s instagramem Moniky Babišové přijde nejsmutnější, že vlna veřejného odporu ji smetla za sice nevkusnou, ale domácí párty, namísto jejích vysmátých fotek z turecké riviéry v době, kdy Erdogan hrozil masakrem Kurdů."

autor: kas

pojištění

Kdo rozhoduje o tom, co pojišťovny proplatí, a co už ne? Nejde jen o běžné věci, ale třeba i o to, když někdo potřebuje nějakou mimořádnou léčbu, která by mu zachránila život. Pak místo pojišťoven musí pomáhat ostatní – neříkám, že solidarita není správná, ale jde mi o princip, proč to nehradí pojiš...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Dokud nebude vláda držet Babiše za kule…“ V Brně se Paroubek s Konečnou rozjeli

4:44 „Dokud nebude vláda držet Babiše za kule…“ V Brně se Paroubek s Konečnou rozjeli

Při bleskové návštěvě Brna bývalý premiér Jiří Paroubek slavnostně odhalil pamětní desku a besedoval…