Svobodní mají plán, jak by lidé ušetřili při každém tankování stokoruny

18.07.2024 16:23 | Monitoring

Vláda Petra Fialy (ODS) se podle aktuálních kroků zaměřuje na snížení emisí a podle všeho plánuje zavést emisní povolenky na pohonné hmoty od roku 2027. Jak však upozornilo několik ekonomů, tento krok by měl za následek zdražení benzínu, přičemž plná nádrž by mohla stát klidně i o 200 Kč více. Tento krok vyvolal kritiku od opozičních stran, zejména od Svobodných, jejichž předseda Libor Vondráček představil alternativní řešen

Svobodní mají plán, jak by lidé ušetřili při každém tankování stokoruny
Foto: Hans Štembera
Popisek: Libor Vondráček

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Daniela Kovářová byl položen dotaz

Jste pro referendum?

Podle mě máte pravdu oba tábory. Jeden tvrdí, že si většina lidí Euro nepřeje, druhý, že jsme se k němu zavázali. Nebylo by teda řešením, vyvolat znovu referendum o našem členství v EU a přijetí Eura? Prý se teď nějaký zákon o referendum chystá, podpoříte ho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„To by se vám hodilo.“ Okamura se v ČT pustil do moderátora

15:10 „To by se vám hodilo.“ Okamura se v ČT pustil do moderátora

„Křivdičky a zradičky,“ popsala občasné problémy ve Sněmovně nová místopředsedkyně Sněmovny Barbora …