Tak Zeman bude zatínat pěst? Hrubá neslušnost, durdí se hlavní komentátor od Bakaly

27.12.2017 19:01

Vánoční hrozba prezidenta Miloše Zemana, neboli jeho zaťatá pěst, kterou pozvedl ve chvíli, kdy ve vánočním poselství hovořil o tom, že předčasné volby rozhodně vypsat nehodlá, pobouřila nejen řadu českých politiků. „Zaťatá pěst, to je gesto tak mimo žánr, jak jen může být. Ne mimo žánr vánočního projevu, to by bylo ještě na hodně dlouhé povídání, ale mimo žánr Vánoc,“ kroutil hlavou šéfkomentátor serveru Aktuálně.cz miliardáře Zdeňka Bakaly Jan Lipold.

Tak Zeman bude zatínat pěst? Hrubá neslušnost, durdí se hlavní komentátor od Bakaly
Foto: KPR- Hana Brožková
Popisek: Miloš Zeman se zúčastnil akce Sportovní hvězdy dětem 2017, která se tradičně koncem léta koná v areálu tenisového klubu Sparta Praha

„Pochybuji, že by prezident na sebe se svými blízkými pod stromečkem, s přáteli na vánoční procházce, ba v kostele odhodlaně šermoval pěstí. Bojovnou řeč těla si, když už, soudný člověk nechá na jindy. Na někdy úplně jindy,“ napsal komentátor na blogu Aktuálně.cz.

Podle Lipolda působilo Zemanovo gesto jako předem připravené. „Žádná spontánní improvizace, v lednu kandiduje na další pětileté období. Tohle bylo nejen jeho ‚vánoční poselství‘, ale i volební projev,“ řekl komentátor a dodal, že to byl vlastně takový Týden s prezidentem, jen bez Jaromíra Soukupa.

„Zeman dlouhodobě de facto pouze káže z mediálního bezpečí, z prostoru bez konfrontace s protikandidáty a bez jiných než přezdvořilých otázek,“ dodal. Vánoční projev prý tyhle nenáročné parametry naprosto splňuje. „Zaťatá pěst hlavy státu ale nikoli. To je ‚boj‘, tedy na druhý svátek vánoční z televizní obrazovky směrem k divákům neslušnost,“ řekl Lipold a ironicky připomněl, že Zeman opět prokázal svůj záhadný šestý smysl pro empatii. 

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: nab

Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

životní úroveň

Dobrý den, pane Juchelko. Zajímá mě jedna věc. máte nějaký plán, jak zvýšit životní úroveň občanů ČR?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Prasárna, špína“. Výtrysky křesťanské lásky kvůli knize o Zemanovi

22:52 „Prasárna, špína“. Výtrysky křesťanské lásky kvůli knize o Zemanovi

„Řada církevních hodnostářů, věřících i novinářů stále hledá své dno,“ komentovala dění okolo křtu k…