Tak Zeman bude zatínat pěst? Hrubá neslušnost, durdí se hlavní komentátor od Bakaly

27.12.2017 19:01

Vánoční hrozba prezidenta Miloše Zemana, neboli jeho zaťatá pěst, kterou pozvedl ve chvíli, kdy ve vánočním poselství hovořil o tom, že předčasné volby rozhodně vypsat nehodlá, pobouřila nejen řadu českých politiků. „Zaťatá pěst, to je gesto tak mimo žánr, jak jen může být. Ne mimo žánr vánočního projevu, to by bylo ještě na hodně dlouhé povídání, ale mimo žánr Vánoc,“ kroutil hlavou šéfkomentátor serveru Aktuálně.cz miliardáře Zdeňka Bakaly Jan Lipold.

Tak Zeman bude zatínat pěst? Hrubá neslušnost, durdí se hlavní komentátor od Bakaly
Foto: KPR- Hana Brožková
Popisek: Miloš Zeman se zúčastnil akce Sportovní hvězdy dětem 2017, která se tradičně koncem léta koná v areálu tenisového klubu Sparta Praha
reklama

„Pochybuji, že by prezident na sebe se svými blízkými pod stromečkem, s přáteli na vánoční procházce, ba v kostele odhodlaně šermoval pěstí. Bojovnou řeč těla si, když už, soudný člověk nechá na jindy. Na někdy úplně jindy,“ napsal komentátor na blogu Aktuálně.cz.

Podle Lipolda působilo Zemanovo gesto jako předem připravené. „Žádná spontánní improvizace, v lednu kandiduje na další pětileté období. Tohle bylo nejen jeho ‚vánoční poselství‘, ale i volební projev,“ řekl komentátor a dodal, že to byl vlastně takový Týden s prezidentem, jen bez Jaromíra Soukupa.

„Zeman dlouhodobě de facto pouze káže z mediálního bezpečí, z prostoru bez konfrontace s protikandidáty a bez jiných než přezdvořilých otázek,“ dodal. Vánoční projev prý tyhle nenáročné parametry naprosto splňuje. „Zaťatá pěst hlavy státu ale nikoli. To je ‚boj‘, tedy na druhý svátek vánoční z televizní obrazovky směrem k divákům neslušnost,“ řekl Lipold a ironicky připomněl, že Zeman opět prokázal svůj záhadný šestý smysl pro empatii. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nab
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Moravec lhal. Zde je důkaz. Kauza Prymula má po show ČT nový rozměr

21:02 Moravec lhal. Zde je důkaz. Kauza Prymula má po show ČT nový rozměr

Moderátor Václav Moravec se zřejmě dopustil fámy, když informoval o slavné vyšehradské schůzce. Celá…