Umí prd, drzoun. Michala Davida rozpálil Rejžek. I slovy o Gottovi

23.01.2022 12:46 | Zprávy
autor: nab

Zpěvák a skladatel Michal David se shledal v živém facebookovém vysílání s publicistou Pavlem Černockým. Hovořili na více témat. David vyvrátil názory, že je „propagátorem očkování“ proti covidu. A řekl, jak vnímá nálepku „tvář socialistické zábavy“.

Umí prd, drzoun. Michala Davida rozpálil Rejžek. I slovy o Gottovi
Foto: Repro: Facebook
Popisek: Michal David a Pavel Černocký

Úvodem Michal David řekl, jak mu pracovní život komplikuje epidemie koronaviru, doufá prý, že brzy pomine. „Mám nabitý pracovní program, ale nevím, jestli se to zase bude rušit, nebo nebude.“

Přes Vánoce a Nový rok mu bylo zrušeno osmnáct vystoupení, která se různě posouvají. „I mé podzimní turné bude nakonec v dubnu a v květnu. Je to doba covidu, co si budeme vykládat. Musíme to nějak přečkat, doufám, že omikron bude poslední a brzy budeme všichni zase normálně žít, hrát a zpívat. Věřme, že na jaře bude lépe a v létě úplně super,“ dodal.

Na popud diváka se Černocký optal zpěváka, zda je „zuřivým propagátorem očkování“, přesně tak na ně prý působí. To ale David striktně odmítl.

„Ale to je blbost, prosím tebe! Každý ať si dělá, co chce. Já jsem se musel očkovat, protože když cestuju, tak je s tím velký problém, pokud naočkovaný nejsi, pořád musíš dělat PCR testy. Prostě bez ‚tečky‘ se dnes skoro nikam nedostaneš. Takže já nejsem propagátorem očkování. Já jsem jenom řekl, že se musím naočkovat, abych mohl cestovat,“ vysvětlil svůj postoj k očkování zpěvák, jenž často cestuje do Itálie a do Španělska, kde má dům.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Mobily ve školách

Jste proti plošnému zákazu mobilů ve školách – prý to podle vás nevede k lepším studijním výsledkům. Ale to přeci nikdo snad ani netvrdí. Jde o socializaci, kdy si dnes děti spolu pak nehrají, nebaví se, protože mají mobil. Nemyslíte, že socializace je také dost důležitá? K čemu děti podle vás mobil...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Igor Chaun: Zchudlý a odnárodněný občan se nebouří. Znám plán EU

13:33 Igor Chaun: Zchudlý a odnárodněný občan se nebouří. Znám plán EU

Režisér Igor Chaun varuje před migračním paktem, který nedávno vstoupil v platnost. Podle něj není j…