Už jste si taky kopli? Kandidát do mediální rady Semín popsal v novinách, co dnes zažívá s liberálními demokraty

02.07.2019 10:03 | Zprávy
autor: mp

Kandidát hnutí Svoboda a přímá demokracie do Rady ČTK Michal Semín si do úterní MF Dnes postěžoval na své trampoty. Prý do něj kdekdo kope a Semín by rád věděl, kdo všechno se ještě přidá, když z něj veřejnoprávní Česká televize dělá velkého nepřítele liberální demokracie. „Už jste si taky kopli do Semína?“ zeptal se.

Už jste si taky kopli? Kandidát do mediální rady Semín popsal v novinách, co dnes zažívá s liberálními demokraty
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Semín

Publicista Michal Semín si stěžuje, že to v poslední době nemá lehké.

„Nemám ve zvyku psát do novin o vlastních trampotách. A i když dnes udělám výjimku, bude to více o stavu naší společnosti než o mně. Krátká rekapitulace událostí posledních dnů: Byl jsem navržen SPD za člena Rady ČTK a v prvním kole jsem obdržel nejvyšší počet hlasů. Navzdory tomu (či právě proto?), že jsem byl den předtím aktivistou Minářem před zaplněným Václavákem označen, věcně zcela nesmyslně, za konspirátora. Navzdory tomu, že jsem byl některými poslanci krajně levicových Pirátů a krajně středové ODS obviněn – zcela neoprávněně – ze šíření nenávisti, napsal Semín.

Na to konto se prý rozjela dezinformační kola liberálních médií, která se snažila vyvolat dojem, že Semín představuje problém, protože by kvůli němu mohla padnout vláda. Dnes se totéž říká o sporu prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše (ANO) o ministra kultury Antonína Staňka (ČSSD).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

A co další produkty?

Děkuji za vaši snahu řešit problém, že pokud si lidé něco koupí, musí mít jistotu, že o to nepřijdou jen proto, že se to přestane vyplácet vydavateli (vaše slova, s kterými úplně souhlasím). Jen vy mluvíte jen o hrách. Týká se to i programů, které si zakoupíte třeba do počítače? A neukazuje přístup ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

20:31 „Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

Předseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura (SPD) se v pátek 26. června 2026 během dvoudenní konferen…