VIDEO Matěje Hollana s rozsekanou zadnicí. Politik potvrzuje: Nechal jsem se mlátit dobrovolně. Líbí se mi to

11. 7. 2016 7:26

K nelichotivému videu, jež se objevilo na facebookové stránce Brno autem, se vyjádřil i jeho hlavní účinkující, náměstek brněnského primátora a občanský aktivista Matěj Hollan.

VIDEO Matěje Hollana s rozsekanou zadnicí. Politik potvrzuje: Nechal jsem se mlátit dobrovolně. Líbí se mi to
Foto: David Daniel
Popisek: Bývalý náměstek brněnského primátora Matěj Hollan
reklama

Anketa

Bojíte se útoku Ruska na některý ze států NATO?

3%
97%
hlasovalo: 11635 lidí

Nahý muž a dominantní žena, která mu dává výprask. Tuto dvojici a dále plno smějících se lidí najdete na videu, jež se objevilo na Facebooku. Pánovi se násilí zjevně líbí, neboť vykřikuje anglicky: „Já chci ještě víc.“ Nejprve se jen spekulovalo o tom, že oním zmláceným je Matěj Hollan, nyní je již vše jasné. 

„Včera jsme náhodou vlezli do jedné hospody ve Lvově na hlavní třídě. Nic na ní nebylo zvláštního. Kromě toho, že tam holky důtkama šlehaly nějaký kluky po zádech, v otevřeném prostoru. Už hodně dlouho jsem přemýšlel o tom, že bych něco takovýho chtěl vyzkoušet. Není to žádný násilný zneužívání druhých lidí, je to domluvená hra podle pravidel,“ vysvětlil Hollan. Podle něj, když jejich ukrajinské průvodkyně viděly, jak se na to dívá, řekli pinklici, že by také chtěl. 

„Neměl jsem čas to promýšlet, věděl jsem jen, že to prostě potřebuju zkusit. Bylo to dohromady zhruba deset ran. A bylo to super. Žádné následky v podobě poničených zad či psychických traumat. Některý věci si člověk prostě potřebuje zažít,“ dodal Hollan. Následně uznal, že asi nebylo nejšťastnější, aby se video dávalo na Facebook. Omluvil se tak všem, které to pohoršilo, urazilo a naštvalo. 

„S cejchem submisivního chlapa se teď budu setkávat často. Nevadí mi to, protože to tak je. Nevadí mi bavit se otevřeně o závislostech, duševních problémech, vzácných chorobách, jakýchkoliv jiných odlišnostech a podivnostech, řešit nepohodlné věci a pomáhat lidem v problémech. K tomu občas potřebuju silnější zážitky, které nejsou úplně obvyklé. Pomáhá mi to v poznávání sebe sama,“ uzavřel Hollan.

Včera jsme náhodou vlezli do jedné hospody ve Lvově na hlavní třídě. Nic na ni nebylo zvláštního. Kromě toho, že tam holky důtkama šlehaly nějaký kluky po zádech, v otevřeném prostoru. Už hodně dlouho jsem přemýšlel o tom, že bych něco takovýho chtěl vyzkoušet. Není to žádný nasilný zneužívání druhých lidí, je to domluvená hra podle pravidel. A když naše ukrajinské průvodkyně viděly, jak se na to dívám, řekli pinklici, že bych taky chtěl. Neměl jsem čas to promýšlet, věděl jsem jen, že to prostě potřebuju zkusit. Bylo to dohromady zhruba deset ran. A bylo to super. Žádné následky v podobě poničených zad či psychických traumat. Některý věci si člověk prostě potřebuje zažít. Druhá věc je, že asi nebyl nejlepší nápad dávat to na Facebook. Ale když se už se tak stalo, tak bych se rád v prvé řadě omluvil všem, které to pohoršilo, urazilo a naštvalo. Je vás hodně. S cejchem submisivního chlapa se teď budu setkávat často. Nevadí mi to, protože to tak je. Nevadí mi bavit se otevřeně o závislotech, duševních problémech, vzácných chorobách, jakýchkoliv jiných odlišnostech a podivnostech, řešit nepohodlné věci a pomáhat lidem v problémech. K tomu občas potřebuju silnější zážitky, které nejsou úplně obvyklé. Pomáhá mi to v poznávání sebe sama.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pohled na přelidněnou náplavku rozzuřil zaměstnance ČT. Sám měl covid. A nakupující nešetřil

18:51 Pohled na přelidněnou náplavku rozzuřil zaměstnance ČT. Sám měl covid. A nakupující nešetřil

Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) doporučil, aby se teď vzhledem k epidemiologické situaci nekon…