VIDEO Steven Seagal hereckou kariéru v nové vlasti Rusku na hřebík nevěší

25.11.2016 22:17

Americký filmový akční hrdina Steven Seagal si od ruského prezidenta Vladimira Putina převzal pas Ruské federace a podepsal ho. Tím se s konečnou platností stal i ruským občanem. Seagal za pas rusky poděkoval a aby svou novou zemi potěšil, natočil pro ni jedno reklamní video.

VIDEO Steven Seagal hereckou kariéru v nové vlasti Rusku na hřebík nevěší
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Na Rudém náměstí v Moskvě

Server deníku The Moscow Times přinesl informaci o tom, že jeden z hrdinů amerických akčních filmů z 90. let minulého století – Steven Seagal – dnes obdržel z rukou ruského prezidenta pas. Občanství mu Putin udělil už počátkem listopadu.

Podle ruského prezidenta je to sice ze strany Ruska jen drobné gesto, ale snad ukazuje, že se v rusko-amerických vztazích blýská na lepší časy. Seagal za pas rusky poděkoval a na místě ho podepsal, takže se dokument stal platným.

 

Celý článek v angličtině naleznete zde

Seagal přijetí nového občanství oslavil i natočením jednoho reklamního spotu v ulicích Moskvy, v němž svérázným způsobem propaguje internetové služby jedné ruské společnosti. Na videu si zahrál postaršího muže v klasické ruské beranici, jemuž se za zády plíží banda ruských výrostků. Seagal se k nim však náhle otočí a s mobilním telefonem v ruce členům gangu anglicky říká:

„Sníh mi křupe pod nohama stejně, jako křupou kosti mých nepřátel. Co si přejete, kamarádi?“ Aplikace v mobilu pak jeho slova překládá do ruštiny. Lumpové zajásají, že je Seagal vlastně naším ruským parťákem a odpochodují pryč. Zvláštní důraz je přitom v reklamě kladen právě na slovo „naším“. Seagal se usměje a popřeje divákům veselé svátky. Tentokrát už rusky.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

TAJNÉ FOTO ze sledovačky stíhaného muže. Neuvěříte, která politička vystoupila z jeho auta. Tento materiál otřese nejen Prahou

14:20 TAJNÉ FOTO ze sledovačky stíhaného muže. Neuvěříte, která politička vystoupila z jeho auta. Tento materiál otřese nejen Prahou

V průběhu několika minulých týdnů se v médiích postupně objevovaly spekulace o nadstandardních vzta…