Vyčerpaný sebestředný narcis Moravec. Ať už zmizí, žádá bloger

20.10.2018 9:50

Velmi zostra se pustil bloger Karel Kříž do moderátora veřejnoprávní České televize Václava Moravce. Podle jeho slov by měl tento vyčpělý sebestředný narcis odejít.

Vyčerpaný sebestředný narcis Moravec. Ať už zmizí, žádá bloger
Foto: Screen: ČT24
Popisek: Otázky Václava Moravce.

„Jako ‚homo politicus‘ sleduji televizní politické debaty již od dob Otty Černého a Zuzany Bubílkové. Tedy sem tam zhlédnu i současnou produkci ČT a jiných televizí v tomto oboru. Musím říci, že Otázky Václava Moravce jsou v tomto srovnání daleko nejslabší a nuda k uzoufání. To už je živěji i u nemoderátora Jaromíra Soukupa na TV Barrandov,“ poznamenal Kříž. 

A naráží především na podle jeho slov hrůzný výběr hostů u Václava Moravce či stejně tragický výběr diskutovaných témat. „Moravec většinově zvolí nezajímavé, nekontroverzní a politicky korektní téma, aby snad nebyla porušena veřejnoprávní zaprděnost. V kombinaci se strojenými diskutujícími panáky je to vražedná kombinace nekoukatelné nudy,“ zmínil Kříž. Pořad pak nazval Odpovědi VM, neboť si podle jeho slov moderátor většinou i sám odpovídá.

Původní text ZDE.

„Václav Moravec nikdy nebyl jako moderátor mým šálkem čaje, ale to, co předvádí poslední dobou, je už jen výsměch politické žurnalistice. Sebestředný narcis se předvádí... ale komu? Už pomalu neznám nikoho, kdo by jeho nudnou one man show sledoval. A mám pocit, že míra trpělivosti veřejnoprávního diváka, který Moravcovu slátaninu platí, již dávno přetekla,“ konstatoval Kříž se závěrem, že Moravec by měl v České televizi skončit. „Včera bylo pozdě,“ uzavřel. 

 

reklama

autor: vef

Ing. Petr Mach, Ph.D. byl položen dotaz

SPD

Prý budete kandidovat za SPD? Proč právě za ně a ne za Svobodné? Vy s politiku, kterou razí Okamura a jeho názory souhlasíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Párek v rohlíku, klobása z Makra. A nas*ané ksichty. Češi už radši jezdí jinam

14:52 Párek v rohlíku, klobása z Makra. A nas*ané ksichty. Češi už radši jezdí jinam

Nastala výměna národů. Češi nakupují v Polsku a jezdí na vánoční trhy do Německa – především Bavorsk…