Zapařenec Wollner! Mynář zaútočil. Odvetu spustili Kroužková a Šarapatka

05.08.2020 20:42 | Zprávy
autor: sla

Hradní kancléř Vratislav Mynář se v rozhovoru pro ParlamentíListy.cz, v němž označil ČT za manipulativní, navážel také do Marka Wollnera, dramaturga a moderátora pořadu Reportéři ČT. Nazval ho „zapařencem“. Odpověď šéfredaktora reportážní publicistiky ČT na sebe nenechala dlouho čekat. Na facebooku dnes Wollner sdílel fotku prezidenta republiky společně s Vratislavem Mynářem, kterého prezident hladí na čele. Nato Wollner utrousil ironickou poznámku k inteligenci a k postavě hradního kancléře. Do Mynáře se ostře pustil i radní ČT a publicista Zdeněk Šarapatka.

Zapařenec Wollner! Mynář zaútočil. Odvetu spustili Kroužková a Šarapatka
Foto: Repro ČT
Popisek: Šéfredaktor reportážní publicistiky ČT Marek Wollner

Moderátor ČT Wollner  k fotce konkrétně napsal: „Vždycky jsem chtěl mít postavu a inteligenci jako Vratislav Mynář.“

Pod příspěvkem se ihned rozjela ironická diskuse reagující na kritická slova hradního kancléře směrem k Wollnerovi.

Kancléř pro ParlamentníListy.cz totiž obvinil ČT z „ideologické protizemanovské nenávisti“. Podle něho je tím Česká televize kompletně prolezlá, včetně generálního ředitele. „Jde o osobní nenávist, zášť vůči prezidentu republiky a všem lidem v jeho okolí, což je vidět i na těch nedávných pořadech, které se mě dotýkají. Ať už jde o pořad Reportéři ČT, který dělá ten malý pán s napoleonským komplexem. U nás na vesnici se takovým lidem říká ‚zapařenec‘,“ uvedl Mynář (poznámka redakce: jedná se o nářeční výraz označující osobu s určitým osobnostním komplexem kombinovaným se sníženým intelektem). „Nebo ta starší paní, co moderuje pořad 168 hodin. Tohle jsou účelové pořady, které se snaží lidem vnucovat názor, že je to tak správně proto, že si to Česká televize přeje,“ pokračoval Mynář v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Scénář: Pavel v NATO slíbí, Babiš s tím nic nenadělá. A vy zaplatíte

9:00 Scénář: Pavel v NATO slíbí, Babiš s tím nic nenadělá. A vy zaplatíte

Ekonom Pavel Šik varuje před možnou geopolitickou hrou prezidenta: zatímco premiér Andrej Babiš (ANO…