Zdeněk Zbořil: ČSSD se nijak nezměnila. Vždyť ten pan Chovanec pořád sedí ve Sněmovně

10.11.2018 13:50

Politolog Zdeněk Zbořil se domnívá, že v sociální demokracii se nic nemění. A to proto, že ve Sněmovně stále sedí, dle Zbořilových slov, dvojnásobný zrádce Milan Chovanec.

Zdeněk Zbořil: ČSSD se nijak nezměnila. Vždyť ten pan Chovanec pořád sedí ve Sněmovně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zdeněk Zbořil

„Odchod pana Zimoly, bývalého úspěšného hejtmana, který vyhrával jedny volby za druhými a byl optimistickou tváří té chřadnoucí ČSSD, souvisí i s volbami do zastupitelstev. ČSSD, jak říkají její členové, utrpěla výprask, ale to nemá žádný vliv na postavení ČSSD v Poslanecké sněmovně, podle slov členů ČSSD tam sedí dále jako poslanec dvojnásobný zrádce Chovanec a ještě hlasuje proti  zájmům ČSSD,“ uvedl Zbořil mimo jiné k sociální demokracii.

Následně také hovořil o volbách v USA. Podle Donalda Trumpa, hlavy Spojených států, dopadly volby výborně. Pro Trumpa je to podle Zbořilových slov vynikající odrazový můstek k příštím prezidentským volbám. „Je to lepší výsledek než u jiných prezidentů po dvouleté vládě a Donald Trump to chápe jako potvrzení své dosavadní politiky,“ dodal Zbořil.

A co si myslí o možném setkání amerického prezidenta s ruskou hlavou státu Vladimirem Putinem, k němuž by mělo dojít u příležitosti stého výročí ukončení první světové války. „Vlastně nic nevíme. Válečníci možná chtějí zkazit Trumpovi radost ze setkání s Putinem, v pobaltských státech probíhá vojenské cvičení NATO a vzpomeňme jakou oklikou letěl Vladimir Putin do Hamburku na jednání G-20 v loňském roce,“ sdělil. 

Původní text ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

StarDance: Konec Fridrichové komentoval Robert Záruba. „Gól“ neřval, šlo o politiku. A Soukup...

7:32 StarDance: Konec Fridrichové komentoval Robert Záruba. „Gól“ neřval, šlo o politiku. A Soukup...

Může za vyřazení Nory Fridrichové ze StarDance špatný výkon, nebo spiknutí fanoušků Ortelu? Moderáto…