Martin Konvička na semináři k islámu: Merkelová udělala z islamizace akutní problém

19.10.2015 18:20 | Zprávy

Dnes proběhl v Poslanecké sněmovně seminář Imigrační krize a islám, který se konal pod záštitou poslanců Marka Černocha a Jany Hnykové (oba Úsvit-NK) ve spolupráci s Blokem proti islámu. Hosté semináře byli například exmuslim a křesťanský aktivista Salman Hassan, spisovatel a publicista Benjamin Kuras, bezpečnostní analytik Martin Koller či předseda Bloku proti islámu Martin Konvička.

Martin Konvička na semináři k islámu: Merkelová udělala z islamizace akutní problém
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Martin Konvička.

„Merkelová posunula problém islamizace. Z problému chronického udělala problém akutní. Oni už nyní tady mají předpřipravenou infrastrukturu, mešity a zastupitelství. Je to pátá kolona. Potřebujeme dohled nad tuzemskými mešitami a je třeba uzákonit zákaz jejich financování ze zahraničí,“ řekl na semináři Martin Konvička.

„Islám není náboženství ale politický systém,“ to byla hlavní myšlenka Salmana Hassana. Řekl, že muslimové se nechtějí přizpůsobovat. Šaría je povinná pro každého muslima. Je to Mohamedův odkaz a je z toho sepsán zákon. Cílem je přeměnit křesťanském země v země muslimské. Islám je 1400 let džihádu. Je to důkaz, že to není náboženství míru.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Libor Turek, Ph.D. byl položen dotaz

Emisní povolenky

Jde ještě zrušit emisní povolenky nebo vy je schvalujete? Vždyť nám podle všeho vše jen o dost zdraží – energie i pohonné hmoty, a to prý dost výrazně. Víte o kolik? Protože každý tvrdí něco jiného a mě zajímá pravda.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Hampl: O daních Astrid Lindgrenové

16:14 Petr Hampl: O daních Astrid Lindgrenové

Denní glosy Petra Hampla.