Nejznámější světový odpůrce a znalec islámu pro PL: Uprchlíci přišli dobývat a stát se vašimi pány. Buď vyhladíte islám, nebo islám vyhladí vás

14.07.2016 4:42 | Zprávy

ROZHOVOR Jeden z nejznámějších světových exmulismů a odpůrců a znalců islámu Ali Sina v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz říká, že takzvaní uprchlíci přišli do Evropy dobývat a stát se našimi pány. Islám je podle něj falešnou doktrínou nenávisti a muslimové, kteří tuto doktrínu následují, jsou nebezpeční do té míry, do jaké se touto doktrínou řídí. Všichni muslimové by měli být podle něj deportováni a islám musí být zakázán.

Nejznámější světový odpůrce a znalec islámu pro PL: Uprchlíci přišli dobývat a stát se vašimi pány. Buď vyhladíte islám, nebo islám vyhladí vás
Foto: Hans Štembera
Popisek: Demonstrace proti islámu a uprchlíkům na Palackého náměstí

Co byste řekl lidem, kteří říkají, že islám je náboženstvím míru a teroristické útoky jsou proti principům islámu?
 
Stačí, aby si přečetli Korán a životopis Mohameda. Neexistuje nic z toho, co nyní dělá Islámský stát, co by před tím nedělal Mohamed a co nemůžete najít předepsané v Koránu. Mohamed přepadával neozbrojené lidi. Své přepady nazýval „ghazwa“, což znamená náhlý lstivý přepad ze zálohy. V dnešní hantýrce se tomu říká terorismus. Mohamed masakroval neozbrojené muže, zotročoval jejich ženy a znásilňoval je. Toto je, co muslimové konali a konají po 1 400 let a co nyní dělá Islámský stát. Mohamed popravoval své zajatce setnutím hlavy. Islámský stát Mohameda napodobuje a snaží se mu vyrovnat. Ti, kteří tvrdí, že muslimští teroristé jsou neislámští a konají v rozporu s islámem, jsou buď ignoranti, nebo lžou. 
 
Vy tvrdíte, že islám je horší než nacismus a komunismus. Proč?
 
Všechna tato přesvědčení jsou zlá, protože prosazují nenávist. Rozdělují lidstvo na nás a je a urážejí, ponižují a pomlouvají ostatní a vyvolávají násilí. Mohou přežít pouze prostřednictvím nenávisti. Islám je horší, protože prohlašuje, že je nařízený Bohem. Takže zatímco nacista či komunista mohou zpochybnit své učení a jeho svědomí ho může zastavit, muslimové umlčují své svědomí. „Jestliže příkaz zabíjet přichází od Boha, kdo jsem já, abych to zpochybňoval?“ je způsob, kterým muslim uvažuje.
 
To, co nás definuje jako lidi, je naše svědomí. Když ztrácíme své svědomí, ztrácíme svou lidskost, humanitu. Následkem toho muslimové nemají lidskost. Je strašnou chybou pohlížet na muslimy jako na lidi. Do té míry, do které následují svého proroka, ztrácejí svou lidskost. Jsou jako posedlí démonem. Jejich duše jsou uloupeny a jsou jako zombie. Dokážou pouze nenávidět a zabíjet. 
 
Jsou všichni muslimové podle vašeho názoru nebezpeční?
 
Jenom do té míry, do které následují svého proroka. Všichni lidé v sobě nosí duši Boha. Stejně jako molekuly vody všude pocházejí z oceánu, duše všech živých bytostí pocházejí od Boha ze své podstaty. Nicméně voda se kontaminuje a časem se stává toxickou. Podobně lidé se časem kontaminují falešnými vyznáními a nenávistnými doktrínami. Jsme stvořeni, abychom milovali, ale můžeme se stát lidmi natolik naplněnými nenávistí a oddělenými od naší podstaty, že se můžeme stát démonickými. 
 
Islám je falešnou doktrínou nenávisti a muslimové, kteří tuto doktrínu následují, jsou nebezpeční do té míry, do jaké se touto doktrínou řídí. Ne všichni muslimové jsou teroristé, protože ne všichni se řídí svým náboženstvím. Ale my nevíme, kdo z nich se jím řídí a kdo ne. Všichni se hlásí k tomu, že jsou muslimy. Všichni věří, že Mohamed byl perfektním příkladem k následování. Takže jak můžete popsat rozdíl mezi nebezpečnými muslimy a mírumilovnými muslimy? Je to těžké. 
 
Myslím si, že je moudré držet všechny muslimy mimo dosah. Pokud vám dám tisíc pohárů dobrého vína a řeknu vám, že jeden z nich je dochucen kyanidem, napijete se z kteréhokoli z nich? Procentuální zastoupení radikalizovaných muslimů je mnohem větší než jeden z tisíce. Je to více než jeden z pěti. 

Evropští lídři hrají ruskou ruletu se životy lidí, když dovolují hordám muslimů, aby vstoupili do jejich zemí. To je zrada. To je zločin. Tito politici jsou nebezpeční. Byli zvoleni, aby chránili své země, a místo toho zvou nepřítele, aby napadl jejich zemi. Tito politici by měli být vyměněni, souzeni za vlastizradu a uvězněni. V Evropě jsou již miliony teroristů. Více dalších životů bude ztraceno. A kdo za tento zločin zaplatí? Zatímco mnozí chtějí zastavit příliv uprchlíků, z nichž je 80 procent mladých mužů, já si myslím, že by všichni muslimové měli být deportováni. Islám musí být zakázán a muslimové musejí být posláni zpět tam, odkud pocházejí či odkud pocházejí jejich rodiče či prarodiče.

Musíme mezi námi a muslimy postavit zeď. Ať jdou muslimové zpět do svých vlastních zemí. Budou bojovat mezi sebou a zničí se navzájem. Ti, kteří přežijí, mohou přijít k rozumu a opustit islám. Ale jestli jim dovolíme, aby vpadli do našich zemí, udělají s našimi zeměmi to samé, co udělali se svými vlastními zeměmi.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Lukáš Petřík

Ing. Ondřej Knotek byl položen dotaz

plat

Dobrý den, je pravda, co tvrdí ten mladý youtuber a europoslanec, že kromě vysokého platu, což se ví dlouho, dostávají ale europoslanci ještě další peníze? Prý až 700 000 korun měsíčně na odměny svého týmu a 127 000 na vedení kanceláře ve své zemi, současně si jsou vám propláceny letenky do země v ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Hájí vládu. Tak si řekli o odměnu.“ Jakl a proč zaplatíte víc České televizi

7:30 „Hájí vládu. Tak si řekli o odměnu.“ Jakl a proč zaplatíte víc České televizi

„Není tu žádný důvod, proč má stát vydržovat barák za 8 miliard korun.“ ParlamentnímListům.cz to řek…