ČEZ: Infocentra dětem přinesou soutěž o unikátní odměnu

08.07.2025 19:28 | Tisková zpráva

Skupina ČEZ ve svých infocentrech nabízí zážitky a rozšíření vědomostí ze zajímavého světa energetiky celoročně.

ČEZ: Infocentra dětem přinesou soutěž o unikátní odměnu
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

Během letních prázdnin ale tradičně spouští ještě jednu aktivitu navíc – soutěž o originální dárek. Letošní podtitul soutěže „Ať Vám léto hraje do karet“ dává tušit, že výherci v letošním roce získají společenskou karetní hru – konkrétně kvarteto se zajímavými motivy z oblasti energetiky. Skupina ČEZ provozuje 9 infocenter po celé republice, konkrétně v Jihočeském, Středočeském, Ústeckém, Královéhradeckém, Olomouckém a Jihomoravském kraji.

„Léto v našich infocentrech už tradičně patří zábavnému kvízu o atraktivní cenu, jejímž smyslem je přiblížit mladé generaci fascinující svět energetiky zábavnou formou. Rádi v našich návštěvnících probouzíme zvídavost, za kterou je i letos odměníme. Díky oblíbené karetní hře kvarteto budou naši malí i velcí návštěvníci mít nejen hezkou vzpomínku na návštěvu elektrárny, ale také si procvičí energetické pojmy,“ uvedla Kateřina Bartůšková, vedoucí informačních center Skupiny ČEZ.

Kartu s kvízem si návštěvníci vyzvednou u průvodce hned po příchodu do infocentra anebo si naskenují QR kód. Každý úspěšný návštěvník si nakonec odnese nejen plno nových vědomostí, ale hlavně speciální kvarteto ozdobené pestrobarevnými energetickými obrázky. Soutěž je určena hlavně dětem do 18 let, ale zasoutěžit si samozřejmě mohou i dospělí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Radek Rozvoral byl položen dotaz

Bydlení

Jedna věc je mít peníze na bydlení, což také úplně nechápu, jak přesně chcete změnit a druhá, aby bylo bydlení k sehnání. To hodláte řešit jak? Protože i když se třeba teď začne stavět, tak to nepokryje poptávku, hlavně, když se soustředí jen na vybrané lokality.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR obnovily navštěvované dětské hřiště v centru Klášterce nad Ohří

11:14 Lesy ČR obnovily navštěvované dětské hřiště v centru Klášterce nad Ohří

Kompletní obnovu dětského hřiště Pastelka vybudovaného před sedmi lety nedaleko centra Klášterce nad…