Opava: Diskuze s podnikateli nejen o školství

03.10.2015 15:51 | Zprávy
autor: PV

Zástupci desítky opavských firem se první říjnový čtvrtek setkali s náměstkyní primátora Simonou Bierhausovou u kulatého stolu, kde se probírala především témata úzce spojená se školstvím a sportem. Na jednání byl prostor také pro diskusi o problémech, se kterými se podnikatelé často setkávají v praxi.

Opava: Diskuze s podnikateli nejen o školství
Foto: Opava
Popisek: Opava

Nejprve se však opavské společnosti seznámily s konceptem vánočního jarmarku, který bude letos pořádat přímo statutární město Opava. Jednou z hlavních myšlenek bylo dát co největší prostor regionálním prodejcům a produktům. Město rovněž nabízí možnost prezentace značky, přičemž firmy se mohou zapojit několika způsoby. „Pokud se mezi opavskými podnikateli najde zájemce a chtěl by se více informovat o spolupráci, pak není jednodušší způsob, než mě kontaktovat na můj email magdalena.hajkova@city.cz nebo telefonicky na číslo 604 229 355,“ uvedla Magdaléna Hájková z odboru kanceláře primátora.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Baxa byl položen dotaz

Stávka na ČT

Co říkáte na to, že ČT, která je placená z našich peněz vlastně stávkuje a zasahuje stávkou do vysílání? Já chápu, že chtějí vyjádřit svůj názor a ve svém volném čase, ať tak činí, ale zasahovat do vysílání mi nepřijde vzhledem k poplatkům, které platíme košér. Jak se na to díváte vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pelhřimov: Energetické společenství je schváleno

13:05 Pelhřimov: Energetické společenství je schváleno

Město připravuje vznik energetického společenství, které umožní efektivnější využívání elektřiny, vy…