Švarcbek (KSČM): Jak se mně zvedlo sebevědomí

26.07.2018 11:17 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu

Švarcbek (KSČM): Jak se mně zvedlo sebevědomí
Foto: kscm.cz
Popisek: KSČM - logo

 

 

Když mě na jaře letošního roku oslovili zástupci naší strany z Klatov a Domažlic s tím, zda bych nechtěl kandidovat do senátu letos na podzim, tak jsem byl poněkud zaskočen. Přes veškerou moji politickou angažovanost v komunální politice, 2 roky v poslanecké sněmovně, a loňskou kandidaturu na poslance, to byla přeci jen nečekaná výzva. Je pravda, že z loňských voleb jsem měl dobrý pocit, přestože jsem skončil na třetím místě, tak jsem měl nárůst preferenčních hlasů. Takových nárůstů preferencí, při volebním propadu strany, měl málokdo. Přes své pochybnosti jsem se nechal přesvědčit, snad právě tím nárůstem preferencí. Tak nyní vedu kampaň do senátu. Cítím podporu, ale. Přeci jen mě něco chybělo do vyššího sebevědomí, které by mě dalo ten správný drajv. Konečně. Konečně jsem jej našel. Bylo mě sděleno, že byla založena Společnost pro výzkum zločinů komunismu z.s. Zprvu jsem tomu nevěnoval pozornost, ale při bližším pohledu jsem zjistil, že se nejedná a pobočku Ústavu pro studium totalitních režimů, ale o spolek, který založil pan Kopecký, paní Jandečková a pravděpodobně nějaký Angličan Jenner. Když jsem se podíval na účel zřízení kde je napsáno, cituji: Základním účelem spolku je podpora výzkumu zločinů komunismu v Československu, zejména nezákonných aktivit represivního zpravodajského a státně-bezpečnostního aparátu využívaného k upevnění totalitní moci a pro odchycení a potlačení domácí rezistence se z vláštním důrazem na jihozápadní příhraniční oblasti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Migrační pakt

Vy tvrdíte, že jakýkoliv postih za nedodržování migračního paktu je vydíráním. Ale i když jsem proti povinným kótám, opravdu jde o vydírání, když ho naši politici schválili? Podle mě to byla chyba, kterou nevím, jestli se teď podaří ještě napravit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Levice: Odmítáme šikanu ČT ze strany vlády

13:02 Levice: Odmítáme šikanu ČT ze strany vlády

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k debatě kolem ČT.