Poslední příspěvky z profilů

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás, potažmo nás má v Bruselu zastupovat nějaký Slovák?

To to pěkně začíná. Proč jste si toho na sebe nabral tolik, když to evidentně nezvládáte? A kdy už to rozseknete s tím Turkem? Nebylo by nejjednodušší, kdybyste místo něj nominovali prostě někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Eunuch
Občan Eunuch má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Mgr. Daniel Herman
Mgr. Daniel Herman odpověděl na dotaz

Předseda KDU

Do soutěže se již přihlásili Jan Bartošek a Tomáš Zdechovský. Zvažuje i Marian Jurečka. Každý z těchto tří kandidátů by funkci předsedy nepochybně dobře zvládl. Těší mne, že budeme vybírat mezi několika kvalitními lidmi.

Ing. Miroslav Balatka
Obcan2.0
Občan Obcan2.0 má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Ivo Valenta
Andrej Babiš
Renzo
Občan Renzo má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Andrej Babiš
Cirkularka
Občan Cirkularka má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Ing. Veronika Vrecionová
Kelt64
Občan Kelt64 má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

dvořák v.
Občan dvořák v. má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Mgr. Petr Gazdík
Ing. Miroslav Kalousek
MUDr. Pavel Plzák
MUDr. Pavel Plzák odpověděl na dotaz

veřejný zájem

V naší legislativě není veřejný zájem definován a měla by jej vyložit právní autorita, nejlépe soud. Já si veřejný zájem netroufám definovat, pro různé skupiny občanů může být veřejným zájmem něco jiného. Pro jednu skupinu např. hospodářská aktivita nějaké firmy, která přinese do regionu zaměstnanost, pro odpůrce naopak obava z ovlivnění životního

genmjr. v. v. Ing. Hynek Blaško
Mgr. Jiří Kobza
Mgr. Jiří Kobza
Mgr. et Mgr. Jakub Michálek
PaedDr. Alena Gajdůšková
PaedDr. Alena Gajdůšková vložil nový článek

A hlavně chci světový mír

Ve Stockholmu existuje pracoviště, které se jmenuje mezinárodní ústav pro výzkum míru. Zkráceně SIPRI. A podle tohoto centra dosáhly loni světové výdaje na zbrojení částky 1,82 bilionu dolarů.