Poslední příspěvky z profilů

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Mgr. Petr Štěpánek
Mgr. Marek Novák, MBA
Mgr. Gabriela Svárovská, Ph.D.
Jan Jakob
RNDr. Vendula Svobodová
Mgr. Jan Papajanovský
doc. Ing. Lucie Sedmihradská, Ph.D.
doc. Ing. Karel Havlíček, Ph.D., MBA
Mgr.  Matěj Ondřej Havel, Ph.D.
Mgr. Igor Červený
JUDr. Alena Schillerová, Ph.D.
Mgr. Josef Nerušil
Ing. Barbora Urbanová
JUDr. Jindřich Rajchl
Mgr. Petr Hladík
JUDr. Alena Schillerová, Ph.D.
Ing. Aleš Juchelka
JUDr. Jindřich Rajchl
JUDr. Daniela Kovářová
JUDr. Daniela Kovářová odpověděl na dotaz

Líbil se mi váš příspěvěk

 Omlouvám se za pozdní odpověď. Tuto otázku jsem objevila až dnes.Politik si musí zvyknout na pomluvy a nálepkování. Nelíbí se mi to, ale nemohu s tím nic dělat. Bránit se mohu jen tím, že se nezaleknu a budu pokračovat ve své práci. Nedám se umlčet.

JUDr. Daniela Kovářová