Proč
Mne by zajímalo proč až teď prosazujete věci které jste mohli udělat jak jste byly ve vládě /rodičak atd./Děkuji .Mamlas
Mne by zajímalo proč až teď prosazujete věci které jste mohli udělat jak jste byly ve vládě /rodičak atd./Děkuji .Mamlas
Souhlasím, s tím, co si myslíte o dobrovolnosti placení ČT. Jen jak zajistit tu dobrovolnost a možnost volby? Přeci když...
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k bydlení ministryně Mrázové.
My tu máme úniky v řádu stovek miliard korun zaštítěné ódéesáskou gardou, a já se sakra ptám, proč tady nikdo tolik neřve?
Souhlasím s vámi, ale co tedy navrhujete? Zakazovat dětem používat internet není podle mě správná cesta a co vím, tak an...
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k týdnu ve Štrasburku.
Máte pravdu, že mandát politika je závazek vůči voličům. Z toho vyplývá má otázka, proč by ho politici měli skládat, kdy...
Máte pravdu, že mandát politika je závazek vůči voličům. Z toho vyplývá má otázka, proč by ho politici měli skládat, kdy...
Projev ministra zahraničních věcí Petra Macinky na ministerském zasedání EU-ASEAN.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministru Oto Klempířovi.
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?