Poslední příspěvky z profilů

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
MUDr. Martin Kuba
Martina Dlabajová
Andrej Babiš
Andrej Babiš byl položen dotaz

DOTAZ

KAM ?? se poděl velice účinný lék na covid ISOPRINOSIN ?? V Polsku je normálně k dostání a za poloviční cenu, a k nám s...

plk. prof. MUDr. Roman Prymula, CSc., Ph.D.
Mgr. Jiří Kobza
Venca77
Občan Venca77 má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Lukáš Coleaon
Občan Lukáš Coleaon má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
JUDr. Alena Schillerová, Ph.D.
GEORG 56
Občan GEORG 56 má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Ing. Miroslav Kalousek
Mgr. Martin Kupka
Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Novotný

Kdy vyhodíte Novotného s jeho neonacistickými názory na příklad vraždění politických oponentů. Celá naše rodina volila d...

MUDr. Zdeněk Hřib
TinaPatel
Občan TinaPatel má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

vorlosup
Občan vorlosup má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

odmítáme neoprávněný požadavky
Občan odmítáme neoprávněný požadavky má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Ing. Miloš Zeman
Ing. Jaroslav Kytýr
nostalgik
Občan nostalgik má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz